Terminarz rundy jesiennej grupy Racibórz - Rybnik ZINA klasy okręgowej

Terminarz rundy jesiennej grupy Racibórz - Rybnik ZINA klasy okręgowej

Miejsce wycofanego z rozgrywek grupy Racibórz - Rybnik ZINA klasy okręgowej Naprzodu Borucin zajął Zameczek Czernica, który w ten sposób uratował się przed degradacją.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (13-14 sierpnia)
Górnik Radlin - Zameczek Czernica
Płomień Połomia - Dąb Gaszowice
LKS Tworków - LKS Krzyżanowice
Czarni Gorzyce - Forteca Świerklany
LKS Raszczyce - Pierwszy Chwałowice
Naprzód Czyżowice - Gwiazda Skrzyszów
Granica Ruptawa - GKS II Jastrzębie
LKS 1908 Nędza - Jedność Jejkowice

2. kolejka (20-21 sierpnia)
Zameczek Czernica - Jedność Jejkowice
GKS II Jastrzębie - LKS 1908 Nędza
Gwiazda Skrzyszów - Granica Ruptawa
Pierwszy Chwałowice - Naprzód Czyżowice
Forteca Świerklany - LKS Raszczyce
LKS Krzyżanowice - Czarni Gorzyce
Dąb Gaszowice - LKS Tworków
Górnik Radlin - Płomień Połomia

3. kolejka (24-25 sierpnia)
Płomień Połomia - Zameczek Czernica
LKS Tworków - Górnik Radlin
Czarni Gorzyce - Dąb Gaszowice
LKS Raszczyce - LKS Krzyżanowice
Naprzód Czyżowice - Forteca Świerklany
Granica Ruptawa - Pierwszy Chwałowice
LKS 1908 Nędza - Gwiazda Skrzyszów
Jedność Jejkowice - GKS II Jastrzębie

4. kolejka (27-28 sierpnia)
Zameczek Czernica - GKS II Jastrzębie
Gwiazda Skrzyszów - Jedność Jejkowice
Pierwszy Chwałowice - LKS 1908 Nędza
Forteca Świerklany - Granica Ruptawa
LKS Krzyżanowice - Naprzód Czyżowice
Dąb Gaszowice - LKS Raszczyce
Górnik Radlin - Czarni Gorzyce
Płomień Połomia - LKS Tworków

5. kolejka (3-4 września)
LKS Tworków - Zameczek Czernica
Czarni Gorzyce - Płomień Połomia
LKS Raszczyce - Górnik Radlin
Naprzód Czyżowice - Dąb Gaszowice
Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice
LKS 1908 Nędza - Forteca Świerklany
Jedność Jejkowice - Pierwszy Chwałowice
GKS II Jastrzębie - Gwiazda Skrzyszów

6. kolejka (10-11 września)
Zameczek Czernica - Gwiazda Skrzyszów
Pierwszy Chwałowice - GKS II Jastrzębie
Forteca Świerklany - Jedność Jejkowice
LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza
Dąb Gaszowice - Granica Ruptawa
Górnik Radlin - Naprzód Czyżowice
Płomień Połomia - LKS Raszczyce
LKS Tworków - Czarni Gorzyce

7. kolejka 7 (17-18 września)
Czarni Gorzyce - Zameczek Czernica
LKS Raszczyce - LKS Tworków
Naprzód Czyżowice - Płomień Połomia
Granica Ruptawa - Górnik Radlin
LKS 1908 Nędza - Dąb Gaszowice
Jedność Jejkowice - LKS Krzyżanowice
GKS II Jastrzębie - Forteca Świerklany
Gwiazda Skrzyszów - Pierwszy Chwałowice

8. kolejka 8 (24-25 września)
Zameczek Czernica - Pierwszy Chwałowice
Forteca Świerklany - Gwiazda Skrzyszów
LKS Krzyżanowice - GKS II Jastrzębie
Dąb Gaszowice - Jedność Jejkowice
Górnik Radlin - LKS 1908 Nędza
Płomień Połomia - Granica Ruptawa
LKS Tworków - Naprzód Czyżowice
Czarni Gorzyce - LKS Raszczyce

9. kolejka (1-2 października)
LKS Raszczyce - Zameczek Czernica
Naprzód Czyżowice - Czarni Gorzyce
Granica Ruptawa - LKS Tworków
LKS 1908 Nędza - Płomień Połomia
Jedność Jejkowice - Górnik Radlin
GKS II Jastrzębie - Dąb Gaszowice
Gwiazda Skrzyszów - LKS Krzyżanowice
Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany

10. kolejka (8-9 października)
Zameczek Czernica - Forteca Świerklany
LKS Krzyżanowice - Pierwszy Chwałowice
Dąb Gaszowice - Gwiazda Skrzyszów
Górnik Radlin - GKS II Jastrzębie
Płomień Połomia - Jedność Jejkowice
LKS Tworków - LKS 1908 Nędza
Czarni Gorzyce - Granica Ruptawa
LKS Raszczyce - Naprzód Czyżowice

11. kolejka (15-16 października)
Naprzód Czyżowice - Zameczek Czernica
Granica Ruptawa - LKS Raszczyce
LKS 1908 Nędza - Czarni Gorzyce
Jedność Jejkowice - LKS Tworków
GKS II Jastrzębie - Płomień Połomia
Gwiazda Skrzyszów - Górnik Radlin
Pierwszy Chwałowice - Dąb Gaszowice
Forteca Świerklany - LKS Krzyżanowice

12. kolejka (22-23 października)
Zameczek Czernica - LKS Krzyżanowice
Dąb Gaszowice - Forteca Świerklany
Górnik Radlin - Pierwszy Chwałowice
Płomień Połomia - Gwiazda Skrzyszów
LKS Tworków - GKS II Jastrzębie
Czarni Gorzyce - Jedność Jejkowice
LKS Raszczyce - LKS 1908 Nędza
Naprzód Czyżowice - Granica Ruptawa

13. kolejka (29-30 października)
Granica Ruptawa - Zameczek Czernica
LKS 1908 Nędza - Naprzód Czyżowice
Jedność Jejkowice - LKS Raszczyce
GKS II Jastrzębie - Czarni Gorzyce
Gwiazda Skrzyszów - LKS Tworków
Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia
Forteca Świerklany - Górnik Radlin
LKS Krzyżanowice - Dąb Gaszowice

14. kolejka (5-6 listopada)
Zameczek Czernica - Dąb Gaszowice
Górnik Radlin - LKS Krzyżanowice
Płomień Połomia - Forteca Świerklany
LKS Tworków - Pierwszy Chwałowice
Czarni Gorzyce - Gwiazda Skrzyszów
LKS Raszczyce - GKS II Jastrzębie
Naprzód Czyżowice - Jedność Jejkowice
Granica Ruptawa - LKS 1908 Nędza

15. kolejka (12-13 listopada)
LKS 1908 Nędza - Zameczek Czernica
Jedność Jejkowice - Granica Ruptawa
GKS II Jastrzębie - Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów - LKS Raszczyce
Pierwszy Chwałowice - Czarni Gorzyce
Forteca Świerklany - LKS Tworków
LKS Krzyżanowice - Płomień Połomia
Dąb Gaszowice - Górnik Radlin

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami