ROW Rybnik jedną nogą w finale Nice 1. Ligi Żużlowej

ROW Rybnik jedną nogą w finale Nice 1. Ligi Żużlowej

W pierwszym półfinałowym meczu żużlowcy z Rybnika zremisowali na wyjeździe z Car Gwarant Startem Gniezno 45:45. Dla ROW-u jest to pierwszy remis w tym sezonie.

Po czterech biegach podopieczni Jarosława Dymka prowadzili 14:10. Kolejne biegi były bardzo wyrównane i przed biegami nominowanymi mieliśmy remis 39:39. W ostatniej gonitwie para Mateusz SzczepaniakAndzrej Lebiediew jechała na 4:2, jednakże na ostatnim okrążeniu Szczepanika wyprzedził Jurica Pavlic i doprowadził do remisu.

Po raz kolejny świetnie spisał się Szczepaniak, który w całym spotkaniu zdobył aż 12 punktów. Spadek formy zanotował Troy Batchelor. Australijczyk męczył się na trasie do tego stopnia, że w ostatnich swoich biegach jeździł na motorze Larsa Skupienia.
Rewanż obu drużyn zaplanowany jest na niedzielę (9 września).

Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik 45:45
Start: Oliver Berntzon – 5, Marcin Nowak - 4, Adrian Gała - 8+1, Eduard Krcmar - 7, Jurica Pavlic - 13, Maksymilian Bogdanowicz - 4+1, Norbert Krakowiak - 4+2.
ROW: Troy Batchelor - 6+1, Andriej Karpow - 3, Andrzej Lebiediew - 8+1, Mateusz Szczepaniak - 12, Kacper Woryna - 8+1, Lars Skupień - 4+1, Robert Chmiel - 4.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami