Poznaliśmy sparingowe plany żużlowców z Rybnika

Poznaliśmy sparingowe plany żużlowców z Rybnika

Kolejarz Opole, Get Well Toruń, Falubaz Zielona-Góra oraz szwedzka drużyna Lejonen Gislaved to tegoroczni sparingpartnerzy żużlowców ROW Rybnik-u przed rozpoczęciem ligowego sezonu.

Z wszystkimi zespołami z Polski Rekiny zmierzą się dwa razy: raz na własnym torze, raz na wyjeździe, natomiast ze Szwedami rybniczanie spotkają się tylko na torze przy Gliwickiej 72. Jako pierwsi formę Rekinów przed sezonem sprawdzą zawodnicy drugoligowej drużyny z Opola. Pierwszy mecz odbędzie się na stadionie Kolejarza już 16 marca. Dzień później rewanż przy Gliwickiej. 22 marca żużlowcy ponownie wyjadą na tor, ale tym razem w treningu punktowanym zmierzą się na Motoarenie z drużyną Get Well. Rewanż odbędzie się dzień później, czyli 23 marca w Rybniku.

Kolejnym sparingpartnerem ekipy ROW-u będzie jej niedawny rywal z baraży o awans do PGE Ekstraligi, czyli ekipa Falubazu Zielona Góra. Trening z tym zespołem zaplanowano na 24 marca na stadionie miejskim w Rybniku. Dwa dni później, czyli 26 marca Rekiny ponownie zaprezentują się przed własną publicznością, ale tym razem pod taśmą obok Kacpra Woryny, Mateusza Szczepaniaka czy Roberta Chmiela zobaczymy żużlowców szwedzkiej drużyny Elitserien -Lejonen Gislaved. I na zakończenie tegorocznej sesji sparingów, 29 marca Rekiny pojadą do Zielonej Góry na drugie starcie z miejscowym Falubazem.

 

Plan springów ROW-u Rybnik:

16 marca: Kolejarz Opole - ROW Rybnik
17 marca: ROW Rybnik - Kolejarz Opole
22 marca: Get Well Toruń - ROW Rybnik
23 marca: ROW Rybnik - Get Well Toruń
24 marca: ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra
26 marca: ROW Rybnik - Lejonen Gislaved
29 marca: Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik

Źródło: row.rybnik.com.pl

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami