Powalczą o przełamanie. Żużlowcy PGG ROW Rybnik po raz drugi w sezonie pojadą na własnym torze

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

Po dwóch kolejkach żużlowej PGE Ekstraligi ekipa PGG ROW Rybnik zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W trzeciej serii spotkań na własnym torze podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów. Rywale też nie zaznali w tym sezonie smaku zwycięstwa.

Trener Lech Kędziora wstawił do składu Siergieja Łogaczewa i zrezygnował na razie z Troya Batchelora - to najważniejsza zmiana w awizowanym składzie ekipy PGG ROW Rybnik w porównaniu do składów z poprzednich dwóch spotkań. Za kontuzjowanego Andrzeja Lebiediewa będzie natomiast stosowane zastępstwo zawodnika. W jakim zestawieniu przyjadą goście? Trener Stanisław Chomski zdecydował się na jedną zmianę personalną. W miejsce Mateusza Bartkowiaka wstawił pod nr 7 Wiktora Jasińskiego.

Spotkanie, które odbędzie się w niedzielę (28 czerwca) o godz. 16.30, na żywo obejrzą tylko posiadacze całosezonowych karnetów. 

Awizowane składy:
PGG ROW Rybnik: 9. Vaclav Milik, 10. Mateusz Szczepaniak, 11. Andrzej Lebiediew, 12. Siergiej Łogaczow, 13. Kacper Woryna, 14. Mateusz Tudzież, 15. Kamil Nowacki.
Moje Bermudy Stal Gorzów: 1. Krzysztof Kasprzak, 2. Szymon Woźniak, 3. Anders Thomsen, 4. Niels Kristian Iversen, 5. Bartosz Zmarzlik, 6. Rafał Karczmarz, 7. Wiktor Jasiński.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami