Dwa etapy przygotowań do rundy wiosennnej piłkarzy GKS-u Katowice

Dwa etapy przygotowań do rundy wiosennnej piłkarzy GKS-u Katowice FOTO: Dariusz Grabiński

Już 28 listopada piłkarze GKS-u Katowice rozpoczną przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek Fortuna I ligi. Format przygotowań będzie wyglądał inaczej niż zwykle. Podzielony został na dwa etapy.

Piłkarze GKS-u obecnie przebywają na urlopach, które potrwają do 27 listopada. W okresie 28 listopada - 4 grudnia będą już pracować indywidualnie według rozpisek przygotowanych przez sztab szkoleniowy. W poniedziałek 5 grudnia drużyna ponownie spotka się przy Bukowej i rozpocznie wspólne przygotowania do nowej rundy. Jeszcze w tym roku GieKSa rozegra dwa mecze sparingowe. 10 grudnia zmierzymy się na wyjeździe z Koroną Kielce, a 17 grudnia podejmiemy Skrę Częstochowa. Treningi w Katowicach potrwają do 21 grudnia, a w okresie świąteczno-noworocznym piłkarze otrzymają wolne. Wznowienie wspólnych zajęć nastąpi w środę 4 stycznia. 

Szczegółowy plan przygotowań w ramach drugiego etapu klub poda w późniejszym terminie. Pierwszą kolejkę rundy wiosennej zaplanowano na weekend 11/12 lutego. GieKSa zmierzy się wówczas na wyjeździe Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami