Fatalna passa GKS-u Tychy

W trzecim, kolejnym sparingu piłkarze I-ligowego GKS Tychy doznali porażki. Tym razem podopieczni Kamila Kieresia ulegli swojemu ligowemu rywalowi, Chojniczance Chojnice 0:2 (0:1).

Na zakończenie swojego zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim tyszanie przegrali już trzecią grę kontrolną. Bramki dla Chojniczanki zdobyli: Bartłomiej Niedziela w 43. minucie uderzeniem w długi róg bramki Marka Igaza oraz po przerwie Hieronim Gierszewski, który strzałem z bliskiej odległości, po raz drugi zmusił do kapitulacji słowackiego golkipera.

Beniaminek I-ligi niestety kontynuuje fatalną passę w trakcie letnich meczów sparingowych. We wcześniejszych sparingach GKS przegrywał z II-ligowymi benaiminkami: 2:3 z Odrą Opole oraz 0:2 z Wartą Poznań.

12 lipca 2016, godz. 12:40 - Grodzisk Wielkopolski (stadion Dyskobolii)

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:2 (0:1)
0:1 - Niedziela 43 min.
0:2 - Gierszewski 76 min.

GKS Tychy: Igaz - Górkiewicz (46 Grzybek), Boczek, Tanżyna (46 Gancarczyk), Mańka (79 M. Rutkowski) - Kowalski (46 Radzewicz), Bukowiec (46 Lenartowski), Hirskyj (69 Zganiacz), Grzeszczyk (79 Duda), Mączyński (76 Błanik) - Varadi (35 Pląskowski; 69 Tomaszewski).

Chojniczanka Chojnice: Dumieński - Lisowski, Kieruzel, Biernat, Mrozik - Niedziela, Zawistowski, Grzelak, Kozłowski, Jakóbowski - Mikita. Grali także: Widelski, Rybski, Biskup, Podgórski, Gierszewski, Krzywicki, Piechowski, Kryszak.

źródło: inf. własna / GKS Tychy / Chojniczanka Chojnice