Cztery gole Tomasza Wróbla

Tomasz Wróbel sam "rozstrzelał" Skrę Tomasz Wróbel sam "rozstrzelał" Skrę Rozwój Katowice

Pracowitą sobotę mają za sobą piłkarze Rozwoju Katowice. Trener Mirosław Smyła podzielił kadrę swojej drużyny na dwa zespoły i każdy z nich rozegrał mecz sparingowy.

Pierwszy zespół zmierzył się z trzecioligową Skrą Częstochowa. Mimo że do przerwy katowiczanie przegrywali aż 0:3 zdołali ten mecz wygrać. Skutecznością popisał się w drugiej połowie Tomasz Wróbel, który zdobył cztery gole!

Drugi zespół pokonał czwartoligową Polonię Łaziska Górne po trafieniu jednego z testowanych zawodników. Dla Polonii był to pierwszy sparing tego lata.

Skra Częstochowa – Rozwój Katowice 3:4 (3:0)
3:4 Wróbel, 90 min
Rozwój: Golik – Mielnik, P. Gałecki, Kopczyk, testowany – Kaszok, Szatan – testowany, testowany, Sobotka – Żak oraz Wróbel, Barwiński, Żemła, testowany, testowany, testowany.

Polonia Łaziska Górne – Rozwój Katowice 0:1 (0:1)
0:1 testowany, 27 min.
Polonia: Gocyk - Skorupa, Strzoda, Wawoczny, Mazurek, Kruk, Franke, Korcz, Botor, Just,  Dubaniewicz, Wolny, Tyszczak, zawodnicy testowani.
Rozwój: Soliński - Kapias, Domański, Adamczyk, Dydycz, Waśkiewicz, Żemła, Chwila, zawodnicy testowani.