Pniówek rozegra sześć sparingów

Pniówek rozegra sześć sparingów

9 lipca rozpoczną przygotowania do sezonu 2018/2019 piłkarze trzecioligowego Pniówka Pawłowice. Wszystko wskazuje na to, że drużynę nadal prowadzić będzie trener Grzegorz Łukasik.

Były szkoleniowiec Granicy Ruptawa, GKS-u 1962 Jastrzębie i Iskry Pszczyna przejął zespół Pniówka w trakcie rundy wiosennej zastępując Jana Wosia. Łukasikowi udało się uchronić pawłowiczan przed degradacją z III ligi. Jeżeli uda mu się pogodzić obowiązki szkoleniowca Pniówka z pracą w Akademii GKS-u 1962 Jastrzębie pozostanie w klubie z Pawłowic. Na razie przygotował plan przygotowań do nowego sezonu. W tym okresie drużyna rozegra sześć spotkań kontrolnych.

Pierwszym sparingowym rywalem Pniówka będzie Ruch Chorzów (14 lipca). Następnie formę pawłowiczan sprawdzą kolejno: Ruch Radzionków (15 lipca), Kuźnia Ustroń (18 lipca), Drzewiarz Jasienica (21 lipca), MKP Odra Centrum Wodzisław (25 lipca) i Polonia Łaziska Górne (28 lipca).

Wiadomo już, że w drużynie Pniówka nie będzie w nadchodzącym sezonie występował Michał Szczyrba. Doświadczony pomocnik po dziewięciu latach gry w barwach pawłowickiego klubu postanowił kontynuować przygodę z futbolem w niższych klasach rozgrywkowych.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami