"Rekordowa" strzelanina na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej - wyniki 6. kolejki III ligi

W meczu na szczycie, strata pozycji lidera przez Pniówek oraz szalone strzelanie w Bielsku-Białej, to podsumowanie 6. kolejki w III lidze.

W kluczowym starciu lidera z wice - lepsi goście z Polkowic. Piłkarze Górnika wypunktowali w Pawłowicach Śląskich Pniówek 2:0 i sami zajęli fotel lidera. Z szalonym meczem i prawdziwą kanonadą mieliśmy doczynienia w meczu Rekord B-B - Ruch Radzionków. Spotkanie wyjątkowo odbyło się na Stadionie Miejskim, a nie w Cygańskim Lesie, gdzie zwyczajowo swoich gości podejmują Rekordziści.

Już po 120 sekundach mielismy rezultat 1:1! W 13. minucie Robert Wojsyk po raz drugi wyprowadził beniaminka na prowadzenie, ale w ciągu zaledwie 5 minut, to gospodarze odzyskali prowadzenie. W drugiej połowie dwa kolejne gole i w sumie hattrick 20-letniego Damiana Hilbrychta - definitywnie pogrążył Cidry.

W meczu dwóch zespołów z aspiracjami, Gwarek Tarnowskie Góry dopiero dzięki karnemu z 77. minuty, skutecznie egzekwowanemu przez doświadczonego Sławomira Pacha - pokonał Ślęzę Wrocław i awansował w tabeli na 4. lokatę. W pojedynku rezerwistów w Zabrzu - padł natomiast remis 2:2.