Odra Wodzisław ma nowy zarząd i nowych udziałowców

Odra Wodzisław ma nowy zarząd i nowych udziałowców

Tomasz Stolarski stanął na czele nowego zarządu Odry Wodzisław. Zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Smiatka. Zmiany we władzach spółki mają poprawić jej trudną sytuację finansową.

O tym, że beniaminek III ligi przeżywa trudne chwile wiadomo było praktycznie od początku sezonu. Mimo, że drużyna spisywała się w trzecioligowej rywalizacji co najmniej przyzwoicie, z powodu zaległości płacowych z prowadzenia zespołu zrezygnował trener Damian Nowak. Piłkarze niejednokrotnie dawali wyraz swojemu niezadowoleniu. Na jedno spotkanie ligowe wyszli z szatni z celowym opóźnieniem. 

Od kilku tygodni w Wodzisławiu Śląskim trwały narady w jaki sposób pomóc klubowi. W spotkaniach dotyczących przyszłości Odry brali udział kibice, przedstawiciele władz miasta oraz lokalni przedsiębiorcy. Widać przyniosło to efekt. W poniedziałek (15 listopada) do klubu dołączyło kilku nowych udziałowców, którzy wybrali nową radę nadzorczą. Ta powołała nowy zarząd. Prezesem został Tomasz Stolarski. W zarządzie znalazł się dotychczasowy dyrektor sportowy klubu Damian Wróbel oraz zaledwie 19-letni Adrian Kuźma

"Aktualne prace nowego zarządu skupią się na uporządkowaniu tematów finansowych, przygotowaniu pierwszej drużyny do następnej rundy i pozyskaniu kolejnych udziałowców" - czytamy w komunikacie wystosowanym przez klub po zmianach w jego władzach.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami