Marek Hanzel ponownie trenerem Unii Turza

Marek Hanzel ponownie trenerem Unii Turza

W trzecioligowych rozgrywkach drużynę Unii Turza poprowadzi ponownie trener Marek Hanzel. Zarząd beniaminka III ligi podjął decyzję o nie przedłużeniu umowy z Sewerynem Gancarczykiem.

Trener Hanzel wrócił już do zdrowia i tym samym wraca do sztabu szkoleniowego Unii. Przypomnijmy, że pod koniec lutego tego roku trener Hanzel uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, który wykluczył go z możliwości prowadzenia zespołu z Turzy w wiosennych rozgrywkach. Przez miesiąc zastępował go trener Ryszard Wieczorek, a po jego odejściu do Arki Gdynia trenerem pierwszego zespołu został Seweryn Gancarczyk, który wraz z asystentem Dawidem Skrzyszowskim doprowadzili Unię do awansu do III ligi.

Zarząd Unii z prezesem Zenonem Rekiem na czele podjął decyzję o nie przedłużaniu umowy z trenerem Gancarczykiem. Decyzja ta była podyktowana powrotem do zdrowia trenera Marka Hanzela, który wraca do sztabu szkoleniowego naszego klubu. Trener Gancarczyk poprowadził Unię w 12 ligowych meczach, w których drużyna odniosła 9 zwycięstw, dwa mecze zremisowała i poniosła tylko jedną porażkę w pierwszym meczu barażowym ze Szczakowianką Jaworzno. W Pucharze Polski zespół Unii pod wodzą trenera Gancarczyka odniósł zwycięstwo z Sarmacją Będzin, a w półfinale uległ po rzutach karnych późniejszemu triumfatorowi tych rozgrywek na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej - Polonii Bytom.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami