Zmiana trenera w Unii Turza: Krzysztof Górecko zastąpił Marka Handzla

Zmiana trenera w Unii Turza: Krzysztof Górecko zastąpił Marka Handzla

Krzysztof Górecko zastąpił Marka Handzla na stanowisku szkoleniowca trzecioligowej Unii Turza. O zmianie na trenerskiej ławce beniaminka zadecydowały niesatysfakcjonujące wyniki osiągnięte w dotychczas rozegranych meczach bieżącego sezonu.

Trener Hanzel pracował z Unią od 16 czerwca 2020 roku, choć jego praca w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu ze względu na kłopoty zdrowotne ograniczała się jedynie do analizy gry przeciwników, z której korzystali poprzez asystenta Dawida Skrzyszowskiego jego następcy Ryszard Wieczorek i Seweryn Gancarczyk. Unici pod wodzą trenera Hanzela rozegrali 85 ligowych spotkań, w których zanotowali 45 zwycięstw, 12 remisów i 28 porażek.

Nowym szkoleniowcem Unii został 50-letni Krzysztof Górecko. Na szerokie wody wypłynął pracując osiem lat w Szombierkach Bytom, gdzie “wyciągnął” klub z B klasy aż do III ligi. Później był trenerem Gwarka Tarnowskie Góry. Cały rok 2022 spędził w CKS-ie Czeladź, a ostatnio wspólnie trenerem Marcinem Malinowskim prowadzili Zagłębie Sosnowiec

Źródło: uniaturza.pl

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami