Cidry w III lidze! Ruch Radzionków wygrał baraże

W drugim meczu barażowym Ruch Radzionków wygrał 2:1 z zespołem Bytomskiego Sportu, co wobec remisu 1:1 dało mu promocję do wyższej klasy rozgrywkowej! Cidry zagrają w III lidze.

Do przerwy po golu Marcina Lachowskiego prowadzili goście, ale w drugiej połowie najpierw Andrzej Piecuch, a potem Robert Wojsyk z rzutu karnego podyktowanego po faulu na Mateuszu Hermaszu dali "Cidrom" zwycięstwo w ostatnim w historii meczu rozgrywanym na własnym stadionie!

Ruch Radzionków - Bytomski Sport 2:1 (0:1)
0:1 - Lachowski, 21 min.
1:1 - Piecuch, 70 min.
2:1 - Wojsyk, 80 min. (karny)
Ruch: Strzelczyk - Trzcionka (90. Kajda), Banaś (68. Borowiec), Harmata, Bąk, Staszowski, Kopeć (74. Skalski), Pietryga (60. Gieroń), Sadowski (46. Piecuch), Hermasz, Wojsyk.
BS: Król - Mróz, Markowski, Radkiewicz, Radzewicz, Ignacek, Chrabąszcz (63. Buchcik), Hałgas (73. Czernysz), Kowalczyk (87. Wojtkowiak), Lachowski (90. Szal), Giełażyn.