Michał Majsner poprowadzi Ruch Radzionków w Haiz IV lidze

FOTO: ruchradzionkow.com FOTO: ruchradzionkow.com

Nowym trenerem piłkarzy Ruchu Radzionków w przyszłym sezonie w Haiz IV lidze będzie Michał Majsner, który związał się z klubem dwuletnią umową.

Ten młody, bo dwudziestoośmioletni pochodzący z Mikołowa szkoleniowiec związany był ostatnio z Rozwojem Katowice, w którym pracował od lipca 2017 roku do maja 2019 - wiosną 2018 roku jako pierwszy trener, a w pozostałych okresach jako asystent trenera Marka Koniarka. Wcześniej w roli trenera pracował w Polonii Łaziska Górne, w której z powodu groźnej kontuzji przedwcześnie zakończył karierę piłkarską. Jako zawodnik grał na pozycji obrońcy, a reprezentował barwy AKS Mikołów, Gwarka Zabrze, Polonii Bytom i klubu z Łazisk Górnych. 

- O wyborze Michała Majsnera zdecydowała jego determinacja, pomysł na granie i wizja funkcjonowania drużyny, a także chęć dalszego rozwijania się i grania o konkretne cele. Trener ma też już swoje doświadczenia na szczeblu pierwszej i drugiej ligi, a mimo młodego wieku poznał również ligę trzecią i czwartą. Przed nim wielkie wyzwanie, gdyż po fatalnej rundzie w naszym wykonaniu trzeba wszystko odbudować i w krótkim czasie przygotować się do nowego sezonu. Trzeba oczyścić głowy, odpocząć, wyleczyć kontuzje w przypadku kluczowych zawodników i ostro ruszyć. Drużyna potrzebuje nowego impulsu oraz nowego pomysłu na granie. Zespół potrafi grać w piłkę i potrafi rywalizować, ale już nie w tym układzie - mówi Marcin Wąsiak, prezes klubu z Radzionkowa.

Źródło: ruchradzionkow.com

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami