Marcin Molek zastąpił Janusza Kluge na ławce trenerskiej Szombierek Bytom

FOTO: szombierkibytom.pl FOTO: szombierkibytom.pl

Janusz Kluge nie jest już trenerem czwartoligowej drużyny Szombierek Bytom. To konsekwencja słabej postawy w trwającym obecnie sezonie. Nowym szkoleniowcem Zielonych został Marcin Molek.

Nowy trener zespołu Szombierek ma 42 lata. Swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Ruchu Chorzów. Grał w nim przerwami do 2006 roku. W międzyczasie zaliczył sezon w Górniku Zabrze, gdzie ściągnął go trener Waldemar Fornalik. W rundzie wiosennej 2003-2004 reprezentował barwy Aluminium Konin. Karierę zawodniczą kończył w zespołach z LZS Piotrówka i Bukowianka Bukowno.

Swoją karierę trenerską związał na początku z Ruchem, gdzie trenował rezerwy, następnie trenował drużyny LZS Piotrówka, Górnik Wesoła, Unię Kosztowy, MKS Siemianowiczanka. Następnie powrócił do Ruchu Chorzów, w którym pełnił rolę asystenta najpierw Krzysztofa Warzychy oraz Juana Ramóna Rochy. Pracował równolegle również w Akademii Ruchu Chorzów, trenował również Reprezentację Śląska w rocznikach 1995, 1997. W roku 2018 rozpoczął pracę w AKS Mikołów, który wprowadził do IV ligi.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami