Tymczasowa zmiana prezesa Unii Racibórz

Tymczasowa zmiana prezesa Unii Racibórz

Kamil Paruzel nie jest już prezesem Unii Racibórz. Na stanowisku sternika raciborskiego klubu zastąpił go Adam Rutowicz, który będzie kierował spółką jako prezes techniczny do czasu rozstrzygnięcia konkursu, który wyłoni nowego zarządcę klubu.

Rada nadzorcza, która odwołała Paruzela powierzyła obowiązki prezesa Adamowi Rutowiczowi, który swoją pracę rozpoczął 12 kwietnia. Jako, że prezes Rutowicz będzie zajmował stanowisko tymczasowo, ogłoszony został konkurs, który wyłoni nowego zarządcę Klubu. Paruzel był czwartą osobą piastującą stanowisko prezesa od czasu, kiedy Unia przekształciła się w spółkę miejską.

"Duży i bardzo istotny etap budowy Unii Racibórz został zakończony, a wraz z nim zakończyła się misja Kamila Paruzela. Rada Nadzorcza podziękowała dotychczasowemu prezesowi za jego pracę i zaangażowanie w budowę klubu. Wyzwanie, przed którym stanął K. Paruzel było bardzo trudne. Dzisiaj widać dobre efekty jego pracy. Teraz czas na realizację kolejnych, nowych etapów życia Unii. Trzeba skupić się na zapewnieniu klubowi stabilności i silnej pozycji. Nowy prezes zarządu spółki zostanie wyłoniony w konkursie. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu prezesem „technicznym” Unii Racibórz będzie Adam Rutowicz. Termin rozstrzygnięcia ustalono na koniec kwietnia" - podał raciborski ratusz.

Źródło: uniaraciborz.eu

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami