Radoslav Latal rozstał się z Piastem!

Radoslav Latal rozstał się z Piastem!

Trener Piasta Radoslav Latal rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z klubem z Gliwic! Obowiązki pierwszego trenera będzie w zastępstwie pełnił dotychczasowy asystent Latala - Czech Jirzi Necek.

46-letni Czech był szkoleniowcem gliwiczan od 20 marca 2015 roku. W zakończonym sezonie Ekstraklasy sięgnął wraz z Piastunkami po wicemistrzostwo Polski - co było największym sukcesem w 71-letniej historii klubu, ale z drugiej strony, w czwartek jego podopieczni doznali bolesnej porażki aż 0:3 na własnym boisku w meczu II rundy eliminacji do Ligi Europy ze szwedzkim IFK Goeteborg.

Jak głosi oświadczenie na oficjalnej stronie Piasta: Zarząd i Rada Nadzorcza na prośbę trenera Radoslava Latala, rozwiązała ze szkoleniowcem umowę za porozumieniem stron. Radoslav Latal nie jest już I trenerem Piasta Gliwice. Szkoleniowcowi dziękujemy za pracę wykonaną na rzecz Klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Od 15.07.16 obowiązki I trenera będzie pełnił dotychczasowy II trener, Jiri Necek.

źródło i foto: inf. własna / Piast Gliwice.

 

 

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami