Letnie okienko transferowe - sezon 2017/18

Letnie okienko transferowe - sezon 2017/18

Z dniem 1 lipca, oficjalnie otwarto letnie okno transferowe, które potrwa do końca sierpnia. Systematycznie będziemy informować o przymiarkach i ruchach transferowych w naszych klubach od ekstraklasy, aż po IV ligę. 

27 lipca:

Do transferowej ofensywy przystąpili działacze trzecioligowego Pniówka Pawłowice, którzy sfinalizowali cztery transfery. W nadchodzącym sezonie w zespole prowadzonym przez trenera Jana Wosia zagrają bramkarz Tomasz Michalik, obrońca Patryk Lach oraz pomocnicy Arkadij Gierasymow i Szymon Gałecki. Michalik w poprzednim sezonie bronił barw Orła Mokre. Lach i Gierasymow występowali w Granicy Ruptawa. Dla Gałeckiego, który ostatni sezon spędził w Unii Turza, jest to powrót do pawłowickiej drużyny.

Łukasz Pielorz po rozstaniu się z GKS-em Katowice znalazł nowy klub w Czechach. 34-letni pomocnik będzie występował w drugoligowym MFK Frydek-Mystek.

26 lipca:

Beniaminek II ligi GKS 1962 Jastrzębie ma dwóch nowych piłkarzy. Do zespołu trenera Jarosława Skrobacza dołączyli Bartosz Semeniuk i Krzysztof Gancarczyk. 20-letni Semeniuk w poprzednim sezonie występował w barwach Pniówka Pawłowice. Natomiast 29-letni Gancarczyk był zawodnikiem Stali Brzeg.

24 lipca:

Po okresie półrocznego wypożyczenia do trzecioligowej Unii Turza napastnik Patryk Dudziński wraca do występującego na szczeblu klasy okręgowej Zameczka Czernica.

23 lipca:

Radosław Murawski z Piasta Gliwice przechodzi do włoskiego Palermo. Były młodzieżowy reprezentant Polski przeszedł testy medyczne i podpisał trzyletni kontrakt. 23-latek dołączył już do spadkowicza z serii A, który przebywa na zgrupowaniu w Austrii.

Nowi zawodnicy podpisali kontrakty z czwartoligowym Ruchem Radzionków. W ekipie Cidrów w nadchodzącym sezonie występować będą pomocnik Kamil Kopeć i napastnik Bartosz Nawrocki. Obaj 19-latkowie dotychczas byli piłkarzami Stadionu Śląskiego Chorzów (Kopeć w rundzie wiosennej był wypożyczony do GKS-u Bełchatów). Ponadto do zespołu trenera Kamila Rakoczego wraca Andrzej Piecuch, który ma za sobą grę w Skrze Częstochowa, Rozwoju Katowice i Polonii Bytom.

21 lipca:

Nowym zawodnikiem Piasta Gliwice został Joel Valencia. 22-letni skrzydłowy z Ekwadoru podpisał kontrakt do 30 czerwca 2018 roku. W umowie zapisano opcję przedłużenia jej o trzy kolejne lata. W poprzednim sezonie Valencia, który ma także hiszpańskie obywatelstwo, występował w słoweńskim FC Koper

20 lipca:

Do zespołu Rozwoju Katowice dołączył Daniel Paszek. 24-letni pomocnik w minionym sezonie występował w barwach trzecioligowych Karpatach Krosno. Paszek związał się z katowickim klubem rocznym kontraktem.

Miłosz Trojak o kolejne dwa lata przedłużył kontrakt z Ruchem Chorzów. 22-letni obrońca w minionym sezonie rozegrał 12 spotkań w barwach Niebieskich w Ekstraklasie.

19 lipca:

Czeski napastnik Jakub Yunis został na rok wypożyczony z Sigmy Ołomuniec do GKS-u Katowice. 21-letni zawodnik w poprzednim sezonie był podstawowym graczem Sigmy, z którą wywalczył awans do czeskiej ekstraklasy.

18 lipca:

Trzej nowi zawodnicy podpisali kontrakty z Ruchem Chorzów. Do zespołu trenera Krzysztofa Warzychy dołączyli bułgarski bramkarz Nikołaj Bankow, argentyński obrońca Santiago Villafane oraz chorwacki napastnik Vilim Posinković. Bankow grał dotychczas w Łokomotiwie Gorna Orjachowica. W poprzednim sezonie tamtejszej ekstraklasy wystąpił w 26 spotkaniach, a jego drużyna spadła z ligi. Villafane również grał w Bułgarii w zespole FK Montana. Posinković trafił do Ruchu z cypryjskiego AE Zakakiou.

17 lipca:

Do zespołu beniaminka IV ligi MKP Odry Centrum Wodzisław trafili dwaj zawodnicy występujący dotychczas w trzecioligowej Unii Turza - Bartłomiej Sikorski i Mateusz Sitnik. Ten pierwszy wraca na Bogumińską po sześciu latach. Sikorski występował bowiem w upadającej Odrze Wodzisław jeszcze na szczeblu II ligi. Sitnik jest wychowankiem Unii Racibórz.

16 lipca:

Jakub Świerczek został wypożyczony z GKS 1962 Jastrzębie do Pniówka Pawłowice. 21-letni bramkarz w poprzednim sezonie wystąpił w 12 spotkaniach drużyny, która wywalczyła awans do II ligi.

15 lipca:

Do ROW-u 1964 Rybnik wraca Sebastian Musiolik. 21-letni napastnik formalnie był zawodnikiem Piasta Gliwice. Jednak rundę wiosenną sezonu 2016/2017 spędził w Rybniku na zasadzie wypożyczenia. Teraz pomiędzy klubami doszło do transferu definitywnego.

14 lipca:

21-letni Karol Angielski został zgłoszony przez Piasta Gliwice do rozgrywek Ekstraklasy. Napastnik w poprzednim sezonie rozegrał 29 meczów ligowych w Olimpii Grudziądz, w których strzelił czternaście goli.

13 lipca:

Przemysław Bargiel trafił do AC Milan! 17-letni wychowanek Ruchu Chorzów, który w poprzednim sezonie pięciokrotnie w barwach Niebieskich pojawiał się na boiskach Ekstraklasy, na razie będzie występował w zespole juniorów rossonierich.

21-letni David Rogalski podpisał kontrakt z GKS Tychy. Napastnik, których dotychczas występował w rezerwach angielskiego Maidenhead United FC związał się z tyskim klubem dwuletnią umową.

Bartosz Gocyk i Damian Mielnik nie będą już grać w drugoligowym Rozwoju Katowice. Obaj zdecydowali się na przeprowadzkę do śląskich czwartoligowców. Gocyk został bramkarzem Polonii Łaziska Górne, a Mielnik występować będzie w zespole Szombierek Bytom.

12 lipca:

Do grona zawodników, którzy po spadku z Ekstraklasy opuścili Ruch Chorzów dołączyli Rafał Grodzicki i Eduards Visniakovs. Obaj rozwiązali swoje kontrakty z klubem z Chorzowa. Łotysz podpisał już umowę z RFK Ryga, piątym zespołem minionego sezonu łotewskiej ekstraligi. Grodzicki, według nieoficjalnych doniesień, ma trafić do GKS-u Tychy.

11 lipca:

Trzech nowych graczy podpisało kontrakty z GKS Katowice. Najbardziej znanym jest były reprezentant Polski Dawid Plizga. 31-letni pomocnik wraca do GKS-u po blisko dziesięciu latach. W minionym sezonie bronił on barw Górnika Zabrze. Ponadto do katowickiego zespołu dołączyli Wojciech Słomka i Jakub Yunis. Ten pierwszy ma 18 lat i grał dotychczas w Wiśle Kraków. Yunis występował w czeskiej Sigmie Ołomuniec. Cała trójka wyjechała z pierwszoligowcem na obóz do Trzebnicy.

Do zespołu Rozwoju Katowice dołączył Michał Szeliga. 21-letni obrońca został wypożyczony na rok z Sandecji Nowy Sącz.

10 lipca:

Z sztabu szkoleniowego GKS-u Katowice odszedł Leszek Dyja, który był odpowiedzialny przygotowanie fizycznego piłkarzy pierwszoligowca. Przepracował on w katowickim klubie zaledwie pół roku.

08 lipca:

W sparingu Ruchu Chorzów z ROW-em 1964 Rybnik w barwach "Niebieskich" zagrali testowani obrońcy: 19-letni Mateusz Hołownia z warszawskiej Legii oraz 23-letni Michał Rutkowski z rezerw Górnika Zabrze.

27-letni obrońca Marek Krotofil ponownie został zawodnikiem ROW-u 1964 Rybnik, z którym związał się umową do 30 czerwca 2018 roku. Krotofil w poprzednich rozgrywkach reprezentował Legionovię Legionowo, a piłkarzem rybnickiego zespołu był już w latach 2010/11-2015/16.

07 lipca:

Piast Gliwice ogłosił swoją kadrę na sezon 2017/18, w  której znalazło się 24 piłkarzy. Trener Dariusz Wdowczyk zrezygnował z usług: Bartosza Szeligi, Marcina Flisa, Jakuba Freitaga, Edvinasa Girdvainisa, Bartosza Waleńcika i Tomasza Okraszewskiego.

Mateusz Wieteska przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa do Górnika Zabrze, ale "Wojskowi" zastrzegli sobie prawo odkupu piłkarza. 20-letni obrońca związał się z zabrskim klubem trzyletnim kontraktem. Wiosnę minionego sezonu spędził na wypożyczeniu w Chrobrym Głogów, gdzie strzelił trzy bramki w 14 spotkaniach Nice I ligi.

25. piłkarzy GKS-u Tychy wyjechało na obóz do Grodziska Wielkopolskiego. Wśród testowanych znaleźli się:  m.in. Paweł Kaczmarczyk z rezerw Jagiellonii Białystok, Oskar Kubik z zespołu rezerwowego tyszan, junior Kacper Dana oraz urodzony w Anglii lewonożny napastnik David Rogalski

06 lipca:

Nowym piłkarzem Podbeskidzia B-B został 21-letni obrońca Krystian Kujawa, który związał się z "Góralami" rocznym kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Kujawa wiosną był wypożyczony z Wisły Kraków do Garbarni Kraków, gdzie wystąpił w 9. meczach III ligi.

Jak poinformował prezes Grzegorz Bednarski, GKS Tychy - porozumiał się już z Wigrami Suwałki w sprawie transferu definitywnego 24-letniego napastnika Kamila Zapolnika. W minionych rozgrywkach Nice I ligi Zapolnik strzelił 12 bramek w 29 spotkaniach.

Rozwój Katowice zainteresowany jest wypożyczeniem młodego napastnika katowickiej "GieKSy" Pawła Szołtysa oraz pozyskaniem doświadczonego obrońcy GKS-u Tychy - Tomasza Górkiewicza. Natomiast z klubem ze Zgody definitywnie żegna się 34-letni pomocnik Grzegorz Fonfara. Na testy w II-ligowej Garbarni Kraków udał się natomiast 21-letni pomocnik - Grzegorz Marszalik.

Dość niespodziewanie, w wieku 27 lat, buty na kołku zawiesił pomocnik GKS-u 1962 Jastrzębie - Adrian Kopacz, który zamierza się skupić na pracy trenerskiej. Natomiast nowe, roczne umowy podpisali 24-letni bramkarz Grzegorz Drazik oraz dwaj stoperzy: 26-letni Kamil Szymura i trzy lata starszy Piotr Pacholski. W zakończonym awansem sezonie Szymura zagrał w 30. meczach i strzelił siedem goli, Pacholski zdobył jedną bramkę w 25 spotkaniach, zaś Drazik wystąpił w 22 meczach.

Dwaj bramkarze: 26-letni Maciej Wierzbicki i 18-letni Kamil Główka oraz 20-letni napastnik Paweł Szołtys podpisali nowe kontrakty z GKS-em Katowice. Wszystkie, trzy umowy zostały przedłużone na kolejny sezon. Na Bukowej treningi rozpoczął 25-letni pomocnik Krzysztof Danielewicz, który w poprzednim sezonie był piłkarzem Górnika Łęczna, gdzie zagrał w 17 meczach, w których strzelił jednego gola.

05 lipca:

Na pierwszym treningu beniaminka II ligi - GKS-u 1962 Jastrzębie pojawili się m.in. dwaj, byli piłkarze Pniówka Pawłowice: 22-letni bramkarz Bartosz Szelong oraz 20-letni pomocnik Bartosz Semeniuk, były gracz GieKSy, wracający po kontuzji - 24-letni Mateusz Wrana (ostatnio IV-ligowy LKS Bełk) oraz 19-letni bramkarz rezerw GKS-u Katowice - Kamil Zemanek.

27-letni napastnik Mateusz Szatkowski z III-ligowego Ruchu Zdzieszowice rozpoczął treningi ROW-em 1964 Rybnik. Szatkowski reprezentował już rybnickie barwy w latach 2008-13. W ubiegłym sezonie rozegrał 29 spotkań w barwach Zdzieszowice i strzelił osiem bramek.

Nowymi piłkarzami Podbeskidzia Bielsko-Biała zostali 26-letni obrońca Marcin Sierczyński - ostatnio Zagłębie Sosnowiec, gdzie wystąpił w 21 meczach I ligi i strzelił jednego gola, wypożyczony na rok z Legii Warszawa - Miłosz Kozak. 20-letni pomocnik ostatnie półtora roku spędził na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki, gdzie w 27 meczach I ligi zdobył dwie bramki oraz 26-letni pomocnik Zagłębia Lubin - Adrian Rakowski

Ruch Chorzów po spadku do 1 ligi testuje całą masę nowych zawodników, głównie obcokrajowców. Aktualnie są to bułgarski bramkarz Nikołaj Bankow (Lokomotiw Górna Orjachowica), obrońcy Mateusz Zawal (Legia II Warszawa), Gracjan Horoszkiewicz (ZFC Meuselwitz), Argentyńczyk Santiago Villafane (FK Montana) i Słowak Mario Toth (Mosta FC), pomocnicy Hubert Tylec (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Kolumbijczyk Ronald Solorzano (Rekord Bielsko-Biała) i Brazylijczyk Filipe Monteiro de Mello (FC Honka) oraz bośniacki napastnik Vilim Posinković (AE Zakakiou). Dodajmy, iż do 15 sierpnia na "Niebieskich" ciąży zakaz transferowy!

04 lipca:

26-letni obrońca Marcin Sierczyński odszedł za porozumieniem stron z Zagłębia Sosnowiec. W ubiegłym sezonie wystąpił 21 razy w I lidze, gdzie zdobył jedną bramkę. Jednocześnie do Sosnowca na testy przyjechał napastnik, reprezentant Angoli - Alexander Christovao, który w zakończonym sezonie występował w chorwackim FK Javor Ivanjica.

23-letni pomocnik Ruchu Chorzów - Łukasz Moneta wraca do Legii Warszawa, z którą związał się 3-letnim kontraktem. Mistrzowie Polski skorzystali z opcji wykupu Monety z Chorzowa. Pomocnik Ruchu w poprzednim sezonie Lotto Ekstraklasy wystąpił w 31 meczach "Niebieskich", w których strzelił trzy gole.

30-letni pomocnik Mateusz Bukowiec zamienił tyski GKS na II-ligową Stal Stalową Wolę. W zakończonym sezonie wystąpił w 21 spotkaniach, strzelając jedną bramkę.

24-letni pomocnik - Damian Kądzior związał się 3-letnią umową z Górnikiem Zabrze. W ubiegłym sezonie zagrał w 33 meczach I ligi i strzelił czternaście bramek dla Wigier Suwałki.

Rafał Leszczyński zostaje w Podbeskidziu B-B, z którym podpisał kolejny, trzyletni kontrakt. W poprzednim sezonie 25-letni golkiper był tylko wypożyczony do drużyny "Górali" z Piasta Gliwice. Leszczyński zagrał 31 razy dla Podbeskidzia w Nice I lidze.

Natomiast nowymi piłkarzami bielszczan zostali: 24-letni obrońca Kamil Wiktorski z Zagłębia Sosnowiec, który podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Wiktorski wystąpił w 23 meczach I ligi w barwach Zagłębia oraz 24-letni pomocnik Szymon Sobczak (2-letni kontrakt), który w poprzednim sezonie grał w Stali Mielec - w barwach której rozegrał 31 meczów i strzelił pięć bramek.

03 lipca:

Na testy do beniaminka II ligi - Gwardii Koszalin udał się 21-letni bramkarz Ruchu Radzionków - Bartosz Kucharski. Za to szeregi "Cidrów" zasilili: 30-letni pomocnik Damian Sadowski oraz 32-letni napastnik Orła Miedary - Karol Kajda.

23-letni pomocnik Przemysław Mońka wzmocni II-ligowy Rozwój Katowice. W minionym sezonie Mońka wystąpił w 33. spotkaniach Gryfa Wejherowo, dla którego zdobył cztery bramki.

3-letni kontrakt w Gliwicach podpisał Estończyk - Konstantin Vassiljev. Dla 33-letniego playmakera byłby to powrót do Piasta po dwuletniej przerwie na grę w Jagiellonii Białystok.

43-letni Piotr Rocki opuszcza Ruch Radzionków. Doświadczony "Rocky" nie zamierza jednak zawieszać butów na kołku. W kolejnym sezonie Rocki będzie reprezentował barwy Dramy Zbrosławice, która występuje w katowickiej klasie okręgowej.

02 lipca:

21-letni bramkarz Paweł Florek nie przyjął oferty przedłużenia kontraktu z GKS-em Tychy i odchodzi z pierwszoligowca. W minionym sezonie zagrał w 32 meczach Nice I ligi.

23-letni obrońca Nuno Malheiro został nowym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec. Portugalczyk, który ma także angolskie obywatelstwo, podpisał trzyletni kontrakt. Malheiro wiosną grał w III-ligowym GD Vitoria de Sernache. Wcześniej występował w juniorskich reprezentacjach Portugalii.

Część klubów zdołało już pozyskać lub pozbyć się piłkarzy ze swoich drużyn. Poniżej prezentujemy transfery na 1 lipca.

Górnik Zabrze
Przyszli: Michał Koj (O - Ruch Chorzów)

Odeszli: Mateusz Szukała (B - Podhale Nowy Targ), Adam Danch (O - Arka Gdynia),  Bartosz Kopacz (O - Zagłębie Lubin), Denis Janco (P - AS Trenćín), Aleksander Kwiek (P - Widzew Łódź), 
Na wylocie: Mateusz Kuchta (B - ?), Rafał Kosznik (O - ? ), Dawid Plizga (P - ? ).

Piast Gliwice:
Przyszli: Martin Konczkowski (O - Ruch Chorzów), Bartosz Waleńcik (O - Siarka Tarnobrzeg), Aleksander Jagiełło (P - Znicz Pruszków), Josip Barisić (N - Arka Gdynia).

Odeszli: Tomasz Mokwa (O - GKS Katowice ), Patrik Mraz (O - ?), Lukas Ćmelík (P - FC DAC 1904 Dunajská Streda) ,Łukasz Sekulski (N - Jagiellonia Białystok).
Na wylocie: Michał Masłowski (P - Legia Warszawa ?), Aleksander Sopel (P - ? )

GKS Katowice:
Przyszli: Tomasz Midzierski (O - Miedź Legnica), Tomasz Mokwa (O - Piast Gliwice), Lukas Klemenz (P - Olimpia Grudziądz), Mateusz Mączyński (P - GKS Tychy), Wojciech Kędziora (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

Odeszli: Dawid Abramowicz (O - GKS Tychy ), Alan Czerwiński (O - Zagłębie Lubin), Kamil Jóźwiak (P - Lech Poznań),  Krzysztof Wołkowicz (P - Wigry Suwałki).
Na wylocie: Oliver Práznovsky (O - ?), Tomasz Wisio (O - ?), Igor Sapała (P - ?), Maciej Bębenek (P - Puszcza Niepołomice ), Sławomir Duda (P - ?), Łukasz Pielorz (P - ?).

GKS Tychy:
Przyszli: Rafał Dobroliński (B - Cracovia), Dawid Abramowicz (O - GKS Katowice),  Marcin Biernat (O - Chojniczanka Chojnice), Łukasz Bogusławski (O - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Ćwielong (P - 1. FC Magdeburg), Adrian Łuszkiewicz (P - Miedź Legnica), Łukasz Matusiak (P - Zagłębie Sosnowiec), Michał Fidziukiewicz (N - Zagłębie Sosnowiec).  

Odeszli: Mateusz Mączyński (P - GKS Katowice), Jakub Świerczok (N - Zagłębie Lubin), Erik Törnros (N - HB Koge).
Na wylocie: Konrad Zacharski (B - ? ), Paweł Florek (B - ? ), Tomasz Boczek (O - ? ), Jaroslav Machovec (O - ?), Mateusz Bukowiec (P - ?), Daniel Mikołajewski (P - Lechia Gdańsk), Radosław Pruchnik (P - ?), Eugen Zasavițchi (P - ?).

Podbeskidzie B-B:
Przyszli: Wojciech Fabisiak (B - Zagłębie Sosnowiec), Dimityr Ilijew (P - Wisła Płock).

Odeszli: Robert Gumny (O - Lech Poznań), Dariusz Kołodziej (P - koniec kariery), Marek Sokołowski (P - koniec kariery), Nermin Haskić (N - MFK Rużomberok).
Na wylocie: Gustavo Busatto (B - Wisła Płock), Martin Baran (O - ?), Jozef Piacek (O - MFK Karvina), Jozef Dolny (P - ?), Michał Janota (P - ?), Robert Demjan (N - Widzew Łódź), Szymon Lewicki (N - powrót do Arki Gdynia). 

Raków Częstochowa:
Przyszli: Andrzej Niewulis (O - Znicz Pruszków), Aghwan Papikjan (P - GKS Bełchatów), Hubert Tomalski (P - Siarka Tarnobrzeg), Krystian Wójcik (P - Legionovia Legionowo), Jose Embalo (N - AO Agia Napa), Paweł Piceluk (N - Olimpia Elbląg).

Odeszli: 
Na wylocie: Kamil Czapla (B - ?), Łukasz Kmieć (P - ?), Filip Kowalczyk (P - ?), Tomasz Margol (P - ?), Karol Żmijewski (P - ?), Peter Mazan (N - ?), Tomasz Płonka (N - ?), Łukasz Siedlik (N - Ruch Chorzów).

Ruch Chorzów:
Przyszli: na "Niebieskich" aż do 15 sierpnia PZPN nałożył "zakaz transferowy".

Odeszli: Mateusz Cichocki (O - Zagłębie Sosnowiec), Michał Helik (O - Cracovia), Michał Koj (O - Górnik Zabrze), Martin Konczkowski (O - Piast Gliwice), Milen Gamakow (P - powrót do Lechii Gdańsk ).
Na wylocie: Kamil Lech (B - LZS Piotrówka ), Marcin Kowalczyk (O - ?), Patryk Lipski (P - Lechia Gdańsk, Toulouse FC),  Łukasz Surma (P - ?). 

Zagłębie Sosnowiec:
Przyszli: Dawid Kudła (B - Pogoń Szczecin), Matko Perdijić (B - Polonia Bytom), Mateusz Cichocki (O - Ruch Chorzów), Arkadiusz Jędrych (O - Pogoń Siedlce), Nuno Malheiro (O - GD Vitoria de Sernache), Konrad Wrzesiński (O - Pogoń Siedlce), Adam Banasiak (P - Olimpia Grudziądz).

Odeszli: Wojciech Fabisiak (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Bogusławski (O - GKS Tychy), Łukasz Matusiak (P - GKS Tychy), Martin Pribula (P - kontuzja), Michał Fidziukiewicz (N - GKS Tychy).
Na wylocie: Jakub Szumski (B - Legia Warszawa), Konrad Budek (O - ?), Krzysztof Markowski (O - Widzew Łódź), Kamil Wiktorski (O - ?), Robert Bartczak (P - Legia Warszawa),  Dominik Böttcher (P - ?), Sebastian Dudek (P - Widzew Łódź), Konrad Michalak (P - Górnik Zabrze, Legia Warszawa), Dawid Ryndak (P - Puszcza Niepołomice).

GKS 1962 Jastrzębie:
Przyszli: ?
Odeszli: ?
Na wylocie: ?

ROW 1964 Rybnik:
Przyszli: Radosław Dzierbicki (P - Zagłębie II Lubin)

Odeszli: Daniel Kajzer (B - Botew Płowdiw)
Na wylocie: Tomasz Balul (O - ?), Witold Cichy (O - ?), Marian Jarabica (O - ?), Dominik Budzik (P - ?), Marek Gładkowski (N - ?).

Rozwój Katowice:
Przyszli: Kamil Łączek (P - Puszcza Niepołomice).

Odeszli: Dawid Przezak (N - Ner Poddębice).
Na wylocie: Michał Czekaj (O - Chojniczanka Chojnice?, Wigry Suwałki?)

Legenda: 
B - bramkarz, O - obrońca, P - pomocnik, N - napastnik.

źródło: inf. własna / 90minut.pl / strony klubowe.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami