Znamy ceny biletów na mecz Polska - Korea Płd na Stadionie Śląskim

(foto: Łączy nas piłka / PZPN) (foto: Łączy nas piłka / PZPN)

PZPN podał oficjalne ceny biletów na mecze towarzyskie naszych "Orłów" z Nigerią i Koreą Południową. Ten drugi zostanie rozegrany na Stadionie Śląskim.

Biało-czerwoni po ośmiu latach przerwy wracają na Stadion Śląski, gdzie 27 marca o godzinie 20.45 podopieczni Adama Nawałki rozegrają towarzyskie spotkanie z innym uczestnikiem rosyjskiego Mundialu - Koreą Południową, a 4 dni wcześniej zmierzą się z innym finalistą  - Nigerią, we Wrocławiu. PZPN opublikował właśnie oficjalne ceny biletów na te spotkania.

Sprzedaż wejściówek na słynny Kocioł Czarownic będzie przebiegała w dwóch fazach i rozpocznie się 22 lutego. W pierwszym terminie: od 22 do 27 lutego bilety będą dostępne tylko dla posiadaczy tzw. Karty Kibica, a od 28 lutego do 27 marca dla wszystkich chętnych. 

Bilety przygotowano w kilku kategoriach i są w cenach: 90, 120 i 160 zł. - w zależności od sektora. Dostępne są też pakiety rodzinne w cenie: 90 + 40 zł (opiekun plus dziecko do lat 12). Z kolei wejściówka dla osoby niepełnosprawnej z opiekunem będzie kosztowała 80 zł.

Bilety będzie można kupować tylko przez internet na stronie bilety.laczynaspilka.pl - więc nie będzie możliwości zakupienia wejściówek bezpośrednio przed meczem na stadionie! Na spotkanie z Nigerią we Wrocławiu bilety są dokładnie w takich samych cenach.

źródło: Łączy nas piłka / PZPN.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami