Dwa walkowery na koniec rundy jesiennej w Haiz IV lidze i ZINA klasie okręgowej

Dwa walkowery na koniec rundy jesiennej w Haiz IV lidze i ZINA klasie okręgowej

Dwa walkowery orzekł Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki już po zakończeniu jesiennej rundy rozgrywek w Haiz IV ligi i ZINA klasy okręgowej. Oba nie mają jednak wpływ na układ tabeli na półmetku rywalizacji.

Jako walkower 3:0 dla MKP Odry Centrum Wodzisław zweryfikowany został mecz 15. kolejki grupy II Haiz IV ligi, w którym przeciwnikiem wodzisławian był zespół Płomienia Połomia. Na boisku Odra wygrała zaledwie 1:0. Weryfikator grupy II czwartoligowych rozgrywek dopatrzył się jednak, że w drużynie Płomienia od 60. minuty grało mniej niż tego wymaga regulamin zawodników o statusie młodzieżowca. Dlatego klub z Połomi ukarany został walkowerem.

Drugi z nałożonych na ostatnim posiedzeniu Wydziału Gier ŚlZPN dotyczy meczu grupy I ZINA klasy okręgowej pomiędzy Iskrą Pszczyna a LKS Studzienice. Zakończył się on wygraną zespołu Iskry 5:0. W drużynie ze Studzienic zagrał Marcin Janosz, za którego klub nie uiścił w wymaganym terminie opłaty za trzy żółte kartki. Mecz został potraktowany jako walkower 5:0 dla drużyny z Pszczyny.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami