Marka ZINA sponsorem tytularnym śląskiej IV ligi i klasy okręgowej

FOTO: slzpn.pl FOTO: slzpn.pl

W siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej podpisana została umowa, na mocy której IV liga i klasa okręgowa zyskała sponsora tytularnego. Kontrakt podpisali prezes ŚlZPN Henryk Kula i prezes firmy Just4Football dystrybutora marki Zina Jakub Karpiński.

ZINA będzie sponsorem tytularnym nie tylko klas okręgowych, tak jak do tej pory, ale również IV ligi. Ponadto zyskała także tytuł sponsora technicznego Śląskiego Związku Piłki Nożnej czyli reprezentacji biorących udział w mistrzostwach Polski kadr wojewódzkich oraz turniejach krajowych i międzynarodowych. Nadal, w zakresie sprzętowym, obsługiwać będzie kursy trenerskie organizowane przez Śląski Związek Piłki Nożnej oraz zapewni sprzęt treningowy, piłki oraz bony towarowe dla drużyn lig klas okręgowych oraz IV ligi na łączną kwotę ponad 300 tys. zł.

Dodajmy, że ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jest jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce.
Just4Football jest największym dystrybutorem marki ZINA w Polsce. Zajmuje się kompleksową obsługą klubów i akademii piłkarskich w zakresie dostarczania sprzętu i odzieży piłkarskiej. Dostarcza także koszulki meczowe wykonywane metodą sublimacji w oparciu o unikatowy projekt własny lub ten dostarczony przez klienta.

Źródło: slzpn.pl

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami