Mecz LKS 1908 Nędza - KS 1905 Krzanowice zostanie dokończony!

Komisja do spraw rozgrywek Podokręgu Rybnik czuwająca nad prawidłowościami w rozgrywkach podgrupy raciborskiej ZINA klasy okręgowej zadecydowała, że przerwane po pierwszej połowie spotkanie LKS 1908 Nędza - KS 1905 Krzanowice zostanie dokończone.

Po przeprowadzeniu wyjaśnień komisja stwierdziła, że decyzja sędziego o przerwaniu zawodów w przerwie, była błędna. Arbiter nie wezwał do siebie kapitanów i kierowników drużyn i nie zobowiązał ich do zaprowadzenia porządku w wyznaczonym czasie a zakończył zawody. W związku z tym wyznaczony został termin dokończenia zawodów w dniu 22 listopada (godz. 13.00) Jednocześnie wystąpiono do Komisji Dyscypliny o nałożenie sankcji dyscyplinarnych na kluby za niewłaściwe zachowanie działaczy i zawodników.

Komisja zajmowała się też wydarzeniami w trakcie meczu Polonia Marklowice - Gwiazda Skrzyszów. Początkowo zanosiło się nawet, że wynik tego spotkania zostanie zweryfikowany na walkower dla drużyny ze Skrzyszowa. Jednak po wysłuchaniu zainteresowanych został utrzymany wynik z boiska (2:0 dla Polonii).