Terminarz rundy jesiennej grupy Tychy - Bielsko-Biała ZINA klasy okręgowej

Terminarz rundy jesiennej grupy Tychy - Bielsko-Biała ZINA klasy okręgowej

Sześć górnośląskich drużyn rywalizować będzie w grupie Tychy - Bielsko-Biała ZINA klasy okręgowej. Rozgrywki ruszają w drugi weekend sierpnia, a zakończą się w połowie listopada.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (13-14 sierpnia)
JUW-e Jaroszowice - GTS Bojszowy
Rotuz Bronów - GLKS Wilkowice
ZET Tychy - Czarni Jaworze
KS Międzyrzecze - Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina - Rekord II Bielsko-Biała
LKS Łąka - LKS Wisła Wielka
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS II Goczałkowice-Zdrój
Iskra Pszczyna - LKS Studzienice

2. kolejka (20-21 sierpnia)
GTS Bojszowy - LKS Studzienice
LKS II Goczałkowice- Zdrój - Iskra Pszczyna
LKS Wisła Wielka - BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord II Bielsko-Biała - LKS Łąka
Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina
Czarni Jaworze - KS Międzyrzecze
GLKS Wilkowice - ZET Tychy
JUW-e Jaroszowice - Rotuz Bronów

3. kolejka (24 sierpnia)
Rotuz Bronów - GTS Bojszowy
ZET Tychy - JUW-e Jaroszowice
KS Międzyrzecze - GLKS Wilkowice
LKS Bestwina - Czarni Jaworze
LKS Łąka - Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna - LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice - LKS II Goczałkowice-Zdrój

4. kolejka (27-28 sierpnia)
GTS Bojszowy - LKS II Goczałkowice-Zdrój
LKS Wisła Wielka - LKS Studzienice
Rekord II Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna
Pasjonat Dankowice- BKS Stal Bielsko-Biała
Czarni Jaworze - LKS Łąka
GLKS Wilkowice - LKS Bestwina
JUW-e Jaroszowice - KS Międzyrzecze
Rotuz Bronów - ZET Tychy

5. kolejka (3-4 września)
ZET Tychy - GTS Bojszowy
KS Międzyrzecze - Rotuz Bronów
LKS Bestwina - JUW-e Jaroszowice
LKS Łąka - GLKS Wilkowice
BKS Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze
Iskra Pszczyna - Pasjonat Dankowice
LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała
LKS II Goczałkowice-Zdrój - LKS Wisła Wielka

6. kolejka (10-11 września)
GTS Bojszowy - LKS Wisła Wielka
Rekord II Bielsko-Biała - LKS II Goczałkowice-Zdrój
Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice
Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna
GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała
JUW-e Jaroszowice - LKS Łąka
Rotuz Bronów - LKS Bestwina
ZET Tychy - KS Międzyrzecze

7. kolejka (17-18 września)
KS Międzyrzecze - GTS Bojszowy
LKS Bestwina - ZET Tychy
LKS Łąka - Rotuz Bronów
BKS Stal Bielsko-Biała - JUW-e Jaroszowice
Iskra Pszczyna - GLKS Wilkowice
LKS Studzienice - Czarni Jaworze
LKS II Goczałkowice-Zdrój - Pasjonat Dankowice
LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała

8. kolejka (24-25 września)
GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice - LKS Wisła Wielka
Czarni Jaworze - LKS II Goczałkowice-Zdrój
GLKS Wilkowice - LKS Studzienice
JUW-e Jaroszowice - Iskra Pszczyna
Rotuz Bronów - BKS Stal Bielsko-Biała
ZET Tychy - LKS Łąka
KS Międzyrzecze - LKS Bestwina

9. kolejka (1-2 października)
LKS Bestwina - GTS Bojszowy
LKS Łąka - KS Międzyrzecze
BKS Stal Bielsko-Biała - ZET Tychy
Iskra Pszczyna - Rotuz Bronów
LKS Studzienice - JUW-e Jaroszowice
LKS II Goczałkowice-Zdrój - GLKS Wilkowice
LKS Wisła Wielka - Czarni Jaworze
Rekord II Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice

10. kolejka (8-9 października)
GTS Bojszowy - Pasjonat Dankowice
Czarni Jaworze - Rekord II Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice - LKS Wisła Wielka
JUW-e Jaroszowice - LKS II Goczałkowice-Zdrój
Rotuz Bronów - LKS Studzienice
ZET Tychy - Iskra Pszczyna
KS Międzyrzecze - BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Bestwina - LKS Łąka

11. kolejka (15-16 października)
LKS Łąka - GTS Bojszowy
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Bestwina
Iskra Pszczyna - KS Międzyrzecze
LKS Studzienice - ZET Tychy
LKS II Goczałkowice-Zdrój - Rotuz Bronów
LKS Wisła Wielka - JUW-e Jaroszowice
Rekord II Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice - Czarni Jaworze

12. kolejka (22-23 października)
GTS Bojszowy - Czarni Jaworze
GLKS Wilkowice - Pasjonat Dankowice
JUW-e Jaroszowice - Rekord II Bielsko-Biała
Rotuz Bronów - LKS Wisła Wielka
ZET Tychy - LKS II Goczałkowice-Zdrój
KS Międzyrzecze - LKS Studzienice
LKS Bestwina - Iskra Pszczyna
LKS Łąka - BKS Stal Bielsko-Biała

13. kolejka (29-30 października)
BKS Stal Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
Iskra Pszczyna - LKS Łąka
LKS Studzienice - LKS Bestwina
LKS II Goczałkowice-Zdrój - KS Międzyrzecze
LKS Wisła Wielka - ZET Tychy
Rekord II Bielsko-Biała - Rotuz Bronów
Pasjonat Dankowice - JUW-e Jaroszowice
Czarni Jaworze - GLKS Wilkowice

14. kolejka (5-6 listopada)
GTS Bojszowy - GLKS Wilkowice
JUW-e Jaroszowice - Czarni Jaworze
Rotuz Bronów - Pasjonat Dankowice
ZET Tychy - Rekord II Bielsko-Biała
KS Międzyrzecze - LKS Wisła Wielka
LKS Bestwina - LKS II Goczałkowice-Zdrój
LKS Łąka - LKS Studzienice
BKS Stal Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna

15. kolejka (12-13 listopada)
Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy
LKS Studzienice - BKS Stal Bielsko-Biała
LKS II Goczałkowice-Zdrój - LKS Łąka
LKS Wisła Wielka - LKS Bestwina
Rekord II Bielsko-Biała - KS Międzyrzecze
Pasjonat Dankowice - ZET Tychy
Czarni Jaworze - Rotuz Bronów
GLKS Wilkowice - JUW-e Jaroszowice

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami