Hokejowa reprezentacja Polski zagra na Jantorze

Hokejowa reprezentacja Polski zagra na Jantorze

W dniach 18-24 kwietnia na katowickim lodowisku Jantor hokejowa reprezentacja Polski zmierzy się kolejno z Estonią, Chorwacją, Litwą i kadrą Łotwy do lat 23 w ramach turnieju o Puchar Trójmorza. 

Pod koniec sierpnia w Bratysławie reprezentacja Polski zagra się w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich ze Słowacją, Białorusią i Austrią. Pierwszym etapem przygotowań kadry narodowej do kwalifikacji jest turniej o Puchar Trójmorza, który odbędzie się w dniach 18-24 kwietnia na lodowisku Jantor w Katowicach. Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentacją Litwy, Estonii, Chorwacji oraz kadrą Łotwy do lat 23. 

– Turniej o Puchar Trójmorza pomoże nam zgrać zespół. Spodziewam się, że rywale przyjadą do Polski w mocnych składach, bo od marca 2020 roku ze względu na koronawirusa reprezentacje bardzo rzadko mają możliwość rozgrywania spotkań – mówi Robert Kalaber, trener reprezentacji Polski.

Mecze Biało-Czerwonych będą transmitowane w TVP Sport. Pozostałe spotkania turnieju pokaże platforma polskihokej.tv. Partnerami Turnieju są Województwo Śląskie i Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna.

Terminarz:

18 kwietnia (niedziela)
godz. 16.45: Chorwacja – Litwa
godz. 20.15: Estonia – Polska

19 kwietnia (poniedziałek)
godz. 16.30: Polska – Chorwacja
godz. 20.00: Łotwa – Estonia

21 kwietnia (środa)
godz. 17.00: Polska – Litwa
godz. 20.30: Łotwa – Chorwacja

22 kwietnia (czwartek)
godz. 16.30: Estonia – Chorwacja
godz. 20.00: Litwa - Łotwa

24 kwietnia (sobota)
godz. 15.45: Łotwa – Polska
godz. 19.00: Litwa – Estonia

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami