Kibice z Jastrzębia wybrali swoją 11-tkę XXI wieku

Grafika: GKS Jastrzębie Grafika: GKS Jastrzębie

W czasach pandemii koronawirusa i przestoju w rozgrywkach, kluby starają się zaktywizować swoich kibiców organizując liczne plebiscyty. Fani GKS-u Jastrzębie wybrali najlepszą 11-tkę w XXI wieku!

Kibice GKS-u 1962 od 27 marca głosowali na swoich kandydatów na klubowym profilu na Facebooku, a w całej zabawie oddali prawie 1,5 tysiąca głosów na swoich ulubieńców. W 11-tce XXI wieku znaleźli się w większości piłkarze sprzed kilkunastu lat, którzy pod wodzą trenera Piotra Rzepki wywalczyli awans, a następnie występowali w II lidze (ówczesne zaplecze Ekstraklasy - przyp. red.).

Z aktualnie grających w Fortuna 1. lidze zawodników do składu przebili się tylko: stoper Kamil Szymura, ukraiński skrzydłowy Farid Ali oraz wieloletni kapitan i ikona klubu z Jastrzębia-Zdroju Kamil Jadach. Uznania w oczach swoich fanów nie znaleźli m.in. byli i obecni reprezentanci kraju jak: obrońca Artur Jędrzejczyk, pomocnik Maciej Małkowski czy napastnik Kamil Wilczek!

Jedenastka XXI wieku GKS-u 1962 Jastrzębie:
Jakub Kafka - Janusz Wrześniak, Tomasz Ciemięga, Kamil Szymura, Łukasz Pielorz - Farid Ali, Mariusz Adaszek, Witold Wawrzyczek, Andrzej Myśliwiec - Mariusz Miąsko, Kamil Jadach. Trener: Jarosław Skrobacz.

źródło: inf. własna / GKS 1962 Jastrzębie

 

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami