Grunt to punkt - wyniki 3. kolejki eWinner II ligi

Grunt to punkt - wyniki 3. kolejki eWinner II ligi

Bezbramkowym remisem zadowolić musieli się piłkarze GKS-u Jastrzębie w wyjazdowym starciu z Hutnikiem Kraków. Jastrzębianie przy lepszej skuteczności mogli nawet pokusić się o zainkasowanie kompletu punktów, ale nie znaleźli sposobu na pokonanie bramkarza gospodarzy.

Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 0:0
GKS: Drazik – Kawula, Słodowy, Zacharczenko, Szkudlarek – Boruń, Wysiński (87. Szymczak), Lech, Wybraniec (83. Jadach) – Gołuch, Stanclik (89. Passoni).

Wyniki pozostałych spotkań 3. kolejki:

Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław 3:4 (2:2)
0:1 - Bukowski, 9 min.
0:2 - Krocz, 21 min.
1:2 - Ratajczyk, 37 min.
2:2 - Kobusiński, 39 min.
2:3 - Szmigiel, 68 min.
3:3 - Kłudka, 72 min.
3:4 - Kurowski, 74 min.

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 2:4 (2:2)
1:0 - Stańczyk, 2 min.
1:1 - Retlewski, 13 min.
1:2 - Retlewski, 37 min.
2:2 - Lewicki, 44 min.
2:3 - Puton, 60 min. (karny)
2:4 - Retlewski, 66 min.

Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków 2:1 (1:1)
1:0 - Goncerz, 9 min.
1:1 - Nagamatsu, 32 min.
2:1 - Witasik, 49 min.

Górnik Polkowice - Motor Lublin 2:0 (1:0)
1:0 - Hafez, 36 min.
2:0 - Kiebzak, 86 min.

Radunia Stężyca - Lech II Poznań 3:3 (1:2)
1:0 - Stępień, 5 min.
1:1 - Spławski, 9 min.
1:2 - Spławski, 27 min.
1:3 - Cywka, 48 min.
2:3 - Stępień, 82 min.
3:3 - Kosznik, 85 min.

Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 3:2 (3:1)
1:0 - Żak, 7 min.
1:1 - Nowak, 15 min. (karny)
2:1 - Mularczyk, 24 min.
3:1 - Mularczyk, 37 min.
3:2 - Bujalski, 66 min.

Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz 2:2 (1:0)
1:0 - Stasiak, 5 min.
1:1 - Gordillo, 57 min.
1:2 - Gordillo, 69 min. (karny)
2:2 - Piekarski, 85 min.

Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn 1:1 (0:1)
0:1 - Tacław, 5 min.
1:1 - Fidziukiewicz, 90 min.

1.  Górnik Polkowice 3 9 5-0
2.  Kotwica Kołobrzeg 3 7 4-1
3.  Wisła Puławy 3 6 7-4
4.  Stomil Olsztyn 3 5 7-3
5.  Siarka Tarnobrzeg 3 4 7-5
6.  KKS 1925 Kalisz 2 4 5-3
7.  Śląsk II Wrocław 3 4 7-8
8.  Garbarnia Kraków 3 4 6-7
9.  Hutnik Kraków 3 4 4-5
10.  GKS Jastrzębie 3 4 1-2
11.  Pogoń Siedlce 3 3 4-5
12.  Znicz Pruszków 3 3 4-7
13.  Zagłębie II Lubin 3 3 6-10
14.  Lech II Poznań 3 2 6-7
15.  Olimpia Elbląg 3 2 3-4
16.  Radunia Stężyca 3 2 7-9
17.  Motor Lublin 3 2 3-5
18.  Polonia Warszawa 2 1 2-3

.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami