Hat-trick Dawida Jarki na powitanie wiosny - wyniki 18. kolejki III ligi (aktualizacja)

Efektownie rozpoczęli wiosenną rundę rozgrywek III ligi piłkarze Gwarka Tarnowskie Góry. Zespół trenera Krzysztofa Górecki pokonał 5:2 drużynę Agroplonu Głuszyna, a hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Dawid Jarka.

Bliscy odniesienia zwycięstwa byli też piłkarze rezerw Górnika Zabrze. Po niespełna pół godzinie gry ekipa trenera Piotra Gierczaka prowadziła z Rekordem Bielsko-Biała różnicą dwóch goli. Goście grali jednak do końca i w 90. minucie gry zdołali doprowadzić do wyrównania.

Długo na wyrównanie w meczu z Foto-Higieną Gać musieli czekać kibice Pniówka Pawłowice. Goście, mimo że już w pierwszej połowie stracili jednego zawodnika, niespodziewanie objęli prowadzenie. Podopieczni trenera Grzegorza Łukasika do remisu doprowadzili w 88. minucie gry, kiedy to piłkę w siatce umieścił Mateusz Szatkowski. Foto-Higiena grała już wtedy w dziewiątkę.

Jeden punkt w starciu z rezerwami Miedzi Legnica zdobył zespół Ruchu Radzionków.