Wiosenne granie czas zacząć - zapowiedź 18. kolejki III ligi

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński
Po długiej, bo aż 3,5-miesięcznej przerwie zimowej - na murawy w końcu wracają III-ligowcy. Pora na rundę wiosenną. W 18. serii gier zapraszamy śląskich fanów na boiska w: Pawłowicach, Zabrzu i Bielsku-Białej.

Walczące o awans zespoły Ruchu Chorzów i Polonii Bytom rozpoczynają rundę rewanżową od spotkań wyjazdowych. Niestety niedzielny mecz w Lubinie, pomiędzy rezerwami Zagłębia, a "Niebieskimi" - odbędzie sie bez udziału śląskich kibiców.

Z domowych spotkań bardzo ciekawie zapowiada sie starcie w Zabrzu, gdzie rezerwy Górnika podejmą - Stal Brzeg. W Pawłowicach Śląskich Pniówek będzie faworytem w meczu z naszpikowanym wiosną "armią zacieżną" - LZS-em Starowice. Natomiast w będącym w modernizacji Cygański Lesie "Rekordzisci" pod wodzą nowego szkoleniowca - Dariusza Mrózka, zmierzą się z Lechią Zielona Góra.

Jednocześnie zachęcamy naszych czytelników do zapoznania się z naszym Skarbem Kibica III ligi, przed startem rundy wiosennej: 
https://sportowasilesia.pl/pilka-nozna/3-liga/item/2969-ruch-chorzow-i-polonia-bytom-powalcza-o-awans-skarb-kibica-iii-ligi-na-runde-wiosenna.html

Zestaw par 18. kolejki III ligi:

7 marca (sobota):
godz. 13:00
Śląsk II Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
godz. 15:00
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice - LZS Starowice Dolne
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
 Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom
 Piast Żmigród - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - ROW 1964 Rybnik
godz. 17:00
MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice

8 marca (niedziela):
godz. 13:00
Zagłębie II Lubin - Ruch Chorzów
 
źródło: inf. własna
Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami