Terminarz rundy jesiennej grupy 3 piłkarskiej III ligi

Terminarz rundy jesiennej grupy 3 piłkarskiej III ligi

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi, grupy III na sezon 2022/2023. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 6 sierpnia do 20 listopada. Sezon rozpoczną derby Odry Wodzisław z Pniówkiem Pawłowice.

Terminarz rundy jesiennej: 

1. kolejka (6-7 sierpnia)
Raków II Częstochowa - MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - Chrobry II Głogów
Stilon Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice-Zdrój
Odra Wodzisław - Pniówek Pawłowice
Polonia Nysa - Carina Gubin

2. kolejka (13-14 sierpnia)
MKS Kluczbork - Carina Gubin
Pniówek Pawłowice - Polonia Nysa
LKS Goczałkowice-Zdrój - Odra Wodzisław
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra
Chrobry II Głogów - Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
Raków II Częstochowa - Ślęza Wrocław

3. kolejka (17 sierpnia)
Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork
Stal Brzeg - Raków II Częstochowa
Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra - Chrobry II Głogów
Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Nysa - LKS Goczałkowice-Zdrój
Carina Gubin - Pniówek Pawłowice

4. kolejka (20-21 sierpnia)
MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice-Zdrój - Carina Gubin
Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Nysa
Rekord Bielsko-Biała - Odra Wodzisław
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica
Chrobry II Głogów - Polonia Bytom
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
Raków II Częstochowa - Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg

5. kolejka (27-28 sierpnia)
Stal Brzeg - MKS Kluczbork
Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra - Raków II Częstochowa
Polonia Bytom - Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica - Chrobry II Głogów
Odra Wodzisław - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Nysa - Rekord Bielsko-Biała
Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice-Zdrój

6. kolejka (3-4 września)
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice-Zdrój
Warta Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice
Rekord Bielsko-Biała - Carina Gubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Nysa
Chrobry II Głogów - Odra Wodzisław
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Raków II Częstochowa - Polonia Bytom
Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg - Stilon Gorzów Wielkopolski

7. kolejka (10-11 września)
Stilon Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg
Polonia Bytom - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Raków II Częstochowa
Odra Wodzisław - Górnik II Zabrze
Polonia Nysa - Chrobry II Głogów
Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice-Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski

8. kolejka (17-18 września)
MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice-Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice
Chrobry II Głogów - Carina Gubin
Górnik II Zabrze - Polonia Nysa
Raków II Częstochowa - Odra Wodzisław
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Stal Brzeg - Polonia Bytom
Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra

9. kolejka (24-25 września)
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork
Polonia Bytom - Stilon Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica - Stal Brzeg
Odra Wodzisław - Ślęza Wrocław
Polonia Nysa - Raków II Częstochowa
Carina Gubin - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice - Chrobry II Głogów
LKS Goczałkowice-Zdrój - Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała

10. kolejka (1-2 października)
MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wielkopolski
Chrobry II Głogów - LKS Goczałkowice-Zdrój
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice
Raków II Częstochowa - Carina Gubin
Ślęza Wrocław - Polonia Nysa
Stal Brzeg - Odra Wodzisław
Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom

11. kolejka (8-9 października)
Polonia Bytom - MKS Kluczbork
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra
Odra Wodzisław - Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Nysa - Stal Brzeg
Carina Gubin - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice - Raków II Częstochowa
LKS Goczałkowice-Zdrój - Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski - Chrobry II Głogów
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry

12. kolejka (15-16 października)
MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry
Chrobry II Głogów - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
Raków II Częstochowa - LKS Goczałkowice-Zdrój
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg - Carina Gubin
Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Nysa
Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław
Polonia Bytom - Miedź II Legnica

13. kolejka (22-23 października)
Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
Odra Wodzisław - Polonia Bytom
Polonia Nysa - Lechia Zielona Góra
Carina Gubin - Stilon Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg
LKS Goczałkowice-Zdrój - Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - Raków II Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - Chrobry II Głogów

14. kolejka (29-30 października)
MKS Kluczbork - Chrobry II Głogów
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
Raków II Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice-Zdrój
Stilon Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice
Lechia Zielona Góra - Carina Gubin
Polonia Bytom - Polonia Nysa
Miedź II Legnica - Odra Wodzisław

15. kolejka (5-6 listopada)
Odra Wodzisław - MKS Kluczbork
Polonia Nysa - Miedź II Legnica
Carina Gubin - Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice-Zdrój - Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa
Chrobry II Głogów - Górnik II Zabrze

16. kolejka (12-13 listopada)
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze
Raków II Częstochowa - Chrobry II Głogów
Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Stilon Gorzów Wielkopolski - Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice-Zdrój
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice
Miedź II Legnica - Carina Gubin
Odra Wodzisław - Polonia Nysa

17. kolejka (19-20 listopada)
Polonia Nysa - MKS Kluczbork
Carina Gubin - Odra Wodzisław
Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice-Zdrój - Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała - Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
Chrobry II Głogów - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - Raków II Częstochowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami