Beniaminek już trenuje

Już 4 lipca podopieczni trenera Jana Adamczyka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Już 4 lipca podopieczni trenera Jana Adamczyka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.

Tylko niespełna dwa tygodnie wolnego mieli piłkarze Unii Turza po wywalczeniu awansu do III ligi.

Już 4 lipca podopieczni trenera Jana Adamczyka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W drużynie szykuje się kilka zmian. Po okresie wypożyczeń do GKS 1962 Jastrzębie wrócił Jonatan Domin, a do Pniówka Pawłowice Adrian Nowak. To sprawiło, że działacze Unii muszą szukać wartościowych młodzieżowców. Na razie dokonali jednego transferu. Z Rakowa Częstochowa w rodzinne strony wrócił doświadczony Dariusz Pawlusiński. 38-letni pomocnik ma na swoim koncie 144 występy w Ekstraklasie w barwach Groclinu Grodzisk Wielkopolski i Cracovii.

Z pewnością będzie on sporym wzmocnieniem zespołu z Turzy. W okresie przygotowawczym Unia rozegra cztery spotkania sparingowe. Pierwsze zaplanowane zostało już na najbliższą sobotę (9 lipca). Wówczas turzanie zmierzą się z Naprzodem Rydułtowy. Trzy dni później (12 lipca) czeka ich mecz kontrolny z GKS 1962 Jastrzębie, a następnie pojedynki z Pniówkiem Pawłowice (16 lipca) i LKS Bełk (23 lipca).

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami