Terminarz rundy jesiennej grupy I ZINA IV ligi

Terminarz rundy jesiennej grupy I ZINA IV ligi

Podczas spotkania w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przedstawiciele drużyn grupy I ZINA IV ligi poznali terminarz rundy jesiennej sezonu 2022/2023.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (13 sierpnia)
Śląsk Demarko Świętochłowice - Szczakowianka Jaworzno
Victoria 1922 Częstochowa - Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz - Podlesianka Katowice
Piast II Gliwice - Unia Dąbrowa Górnicza
Ruch Radzionków - Rozwój Katowice
MKS Lędziny - Unia Kosztowy
Drama Zbrosławice - MKS Myszków
Zagłębie II Sosnowiec - Szombierki Bytom

2. kolejka (20 sierpnia)
Szczakowianka Jaworzno - Szombierki Bytom
MKS Myszków - Zagłębie II Sosnowiec
Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice
Rozwój Katowice - MKS Lędziny
Unia Dąbrowa Górnicza - Ruch Radzionków
Podlesianka Katowice - Piast II Gliwice
Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz
Śląsk Demarko Świętochłowice - Victoria 1922 Częstochowa

3. kolejka (24 sierpnia)
Victoria 1922 Częstochowa - Szczakowianka Jaworzno
Przemsza Siewierz - Śląsk Demarko Świętochłowice
Piast II Gliwice - Warta Zawiercie
Ruch Radzionków - Podlesianka Katowice
MKS Lędziny - Unia Dąbrowa Górnicza
Drama Zbrosławice - Rozwój Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - Unia Kosztowy
Szombierki Bytom - MKS Myszków

4. kolejka (27 sierpnia)
Szczakowianka Jaworzno - MKS Myszków
Unia Kosztowy - Szombierki Bytom
Rozwój Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza - Drama Zbrosławice
Podlesianka Katowice - MKS Lędziny
Warta Zawiercie - Ruch Radzionków
Śląsk Demarko Świętochłowice - Piast II Gliwice
Victoria 1922 Częstochowa - Przemsza Siewierz

5. kolejka (3 września)
Przemsza Siewierz - Szczakowianka Jaworzno
Piast II Gliwice - Victoria 1922 Częstochowa
Ruch Radzionków - Śląsk Demarko Świętochłowice
MKS Lędziny - Warta Zawiercie
Drama Zbrosławice - Podlesianka Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - Unia Dąbrowa Górnicza
Szombierki Bytom - Rozwój Katowice
MKS Myszków - Unia Kosztowy

6. kolejka (10 września)
Szczakowianka Jaworzno - Unia Kosztowy
Rozwój Katowice - MKS Myszków
Unia Dąbrowa Górnicza - Szombierki Bytom
Podlesianka Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
Warta Zawiercie - Drama Zbrosławice
Śląsk Demarko Świętochłowice - MKS Lędziny
Victoria 1922 Częstochowa - Ruch Radzionków
Przemsza Siewierz - Piast Ii Gliwice

7. kolejka (17 września)
Piast II Gliwice - Szczakowianka Jaworzno
Ruch Radzionków - Przemsza Siewierz
MKS Lędziny - Victoria 1922 Częstochowa
Drama Zbrosławice - Śląsk Demarko Świętochłowice
Zagłębie II Sosnowiec - Warta Zawiercie
Szombierki Bytom - Podlesianka Katowice
MKS Myszków - Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Kosztowy - Rozwój Katowice

8. kolejka (24 września)
Szczakowianka Jaworzno - Rozwój Katowice
Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Kosztowy
Podlesianka Katowice - MKS Myszków
Warta Zawiercie - Szombierki Bytom
Śląsk Demarko Świętochłowice - Zagłębie II Sosnowiec
Victoria 1922 Częstochowa - Drama Zbrosławice
Przemsza Siewierz - MKS Lędziny
Piast II Gliwice - Ruch Radzionków

9 kolejka (1 października)
Ruch Radzionków - Szczakowianka Jaworzno
MKS Lędziny - Piast Ii Gliwice
Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz
Zagłębie II Sosnowiec - Victoria 1922 Częstochowa
Szombierki Bytom - Śląsk Demarko Świętochłowice
MKS Myszków - Warta Zawiercie
Unia Kosztowy - Podlesianka Katowice
Rozwój Katowice - Unia Dąbrowa Górnicza

10. kolejka (8 października)
Szczakowianka Jawrzno - Unia Dąbrowa Górnicza
Podlesianka Katowice - Rozwój Katowice
Warta Zawiercie - Unia Kosztowy
Śląsk Demarko Świętochłowice - MKS Myszków
Victoria 1922 Częstochowa - Szombierki Bytom
Przemsza Siewierz - Zagłębie II Sosnowiec
Piast II Gliwice - Drama Zbrosławice
Ruch Radzionków - MKS Lędziny

11. kolejka (15 października)
MKS Lędziny - Szczakowianka Jaworzno
Drama Zbrosławice - Ruch Radzionków
Zagłębie II Sosnowiec - Piast II Gliwice
Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz
MKS Myszków - Victoria 1922 Częstochowa
Unia Kosztowy - Śląsk Demarko Świętochłowice
Rozwój Katowice - Warta Zawiercie
Unia Dąbrowa Górnicza - Podlesianka Katowice

12. kolejka (22 października)
Szczakowianka Jaworzno - Podlesianka Katowice
Warta Zawiercie - Unia Dąbrowa Górnicza
Śląsk Demarko Świętochłowice - Rozwój Katowice
Victoria 1922 Częstochowa - Unia Kosztowy
Przemsza Siewierz - MKS Myszków
Piast II Gliwice - Szombierki Bytom
Ruch Radzionków - Zagłębie II Sosnowiec
MKS Lędziny - Drama Zbrosławice

13. kolejka (29 października)
Drama Zbrosławice - Szczakowianka Jaworzno
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Lędziny
Szombierki Bytom - Ruch Radzionków
MKS Myszków - Piast II Gliwice
Unia Kosztowy - Przemsza Siewierz
Rozwój Katowice - Victoria 1922 Częstochowa
Unia Dąbrowa Górnicza - Śląsk Demarko Świętochłowice
Podlesianka Katowice - Warta Zawiercie

14. kolejka (5 listopada)
Szczakowianka Jaworzno - Warta Zawiercie
Śląsk Demarko Świętochłowice - Podlesianka Katowice
Victoria 1922 Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz - Rozwój Katowice
Piast II Gliwice - Unia Kosztowy
Ruch Radzionków - MKS Myszków
MKS Lędziny - Szombierki Bytom
Drama Zbrosławice - Zagłębie II Sosnowiec

15. kolejka (12 listopada)
Zagłębie II Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno
Szombierki Bytom - Drama Zbrosławice
MKS Myszków - MKS Lędziny
Unia Kosztowy - Ruch Radzionków
Rozwój Katowice - Piast II Gliwice
Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz
Podlesianka Katowice - Victoria 1922 Częstochowa
Warta Zawiercie - Śląsk Demarko Świętochłowice

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami