Wszystko jasne: Podlesianka z rezerwami Podbeskidzia w barażach - wyniki 33. kolejki śląskiej 4. ligi Wyróżniony

Wszystko jasne: Podlesianka z rezerwami Podbeskidzia w barażach - wyniki 33. kolejki śląskiej 4. ligi

W spotkaniach barażowych o awans do 3. ligi zagrają drużyny Podlasianki Katowice i rezerw Podbeskidzia Bielsko-Biała. Katowiczanie po wygranej z Unią Rędziny zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie I śląskiej 4. ligi.

Wyniki 29. kolejki:

Grupa I

Unia Rędziny - Podlesianka Katowice 0:1 (0:1)
0:1 - Winiarczyk, 38 min.

Ruch Radzionków - Piast II Gliwice 2:2 (0:1)
0:1 - Chojnowski, 4 min.
1:1 - Kopeć, 50 min.
2:1 - Szromek, 59 min.
2:2 - Podgórski, 61 min.

Rozwój Katowice - Szczakowianka Jaworzno 4:1 (1:1)
0:1 - Chrabąszcz, 43 min.
1:1 - Gembicki, 45 min.
2:1 - Kunka, 57 min.
3:1 - Kwiatkowski, 68 min.
4:1 - Kwiatkowski, 90 min.

MKS Myszków - Drama Zbrosławice 2:4 (1:3)
0:1 - Ochwat, 3 min.
0:2 - Kotalczyk, 15 min.
1:2 - Marek, 23 min.
1:3 - Ochwat, 31 min.
1:4 - Jonik, 75 min.
2:4 - Zachara, 90 min.

Unia Dąbrowa Górnicza - Victoria Częstochowa 3:0

Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck 2:1

Sparta Katowice - Orzeł Miedary 8:3 (4:2)
0:1 - Musik, 10 min.
0:2 - Musik, 16 min.
1:2 - Goncerz, 23 min.
2:2 - Goncerz, 28 min.
3:2 - Goncerz, 39 min.
4:2 - Goncerz, 45 min.
5:2 - Januszkiewicz, 53 min.
6:2 - Przybylski, 70 min.
7:2 - Przybylski, 75 min.
8:2 - Przybylski, 78 min.
8:3 - Kotalczyk, 85 min.

Szombierki Bytom - Zagłębie II Sosnowiec 3:2 (2:1)
1:0 - Tylec, 10 min.
1:1 - Martosz, 12 min.
2:1 - Ściuk, 18 min.
2:2 - Martosz, 58 min. (karny)
3:2 - Tsuleiskiri, 90 min.

1.  Podlesianka Katowice 29 61 57-27
2.  Drama Zbrosławice 29 56 81-39
3.  Sparta Katowice 29 55 62-41
4.  Ruch Radzionków 29 51 56-32
5.  Unia Dąbrowa Górnicza 29 47 44-42
6.  Victoria Częstochowa 29 47 46-49
7.  Piast II Gliwice 29 46 58-41
8.  Rozwój Katowice 29 46 48-39
9.  Przemsza Siewierz 29 44 51-56
10.  MKS Myszków 29 39 69-56
11.  Szombierki Bytom 29 35 39-54
12.  Zagłębie Sosnowiec 29 31 46-53
13.  Szczakowianka Jaworzno 29 23 36-53
14.  Unia Rędziny 29 21 25-57
15.  Znicz Kłobuck 29 21 30-64
16.  Orzeł Miedary 29 20 29-74

Zestaw par 30. kolejki: 8 czerwca (sobota): Podlesianka Katowice - Sparta Katowice, Orzeł Miedary - Szombierki Bytom, Zagłębie II Sosnowiec - Przemsza Siewierz, Znicz Kłobuck - Unia Dąbrowa Górnicza, Victoria Częstochowa - MKS Myszków, Drama Zbrosławice - Rozwój Katowice, Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków, Piast II Gliwice - Unia Rędziny.

Grupa II

LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:1 (1:1)
0:1 - Wypych, 21 min.
1:1 - Handy, 23 min.
2:1 - Colik, 89 min.

Decor Bełk - Odra Wodzisław 3:3 (1:1)
0:1 - Białas, 34 min.
1:1 - Krakowczyk, 45 min.
1:2 - Białas, 64 min.
1:3 - Ośliźlok, 67 min.
2:3 - Fabian, 90 min.
3:3 - Krakowczyk, 90 min.

Polonia Łaziska Górne - Gwarek Ornontowice 0:2 (0:1)
0:1 - Majeranowski, 9 min. (karny)
0:2 - Sewerin, 58 min.

Orzeł Łękawica - Kuźnia Ustroń 0:0

MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS II Tychy 2:4 (1:0)
1:0 - Mencnarowski, 40 min.
1:1 - Krzak, 61 min.
1:2 - Myszor, 70 min.
1:3 - Matyśkiewicz, 77 min.
2:3 - Mencnarowski, 85 min.
2:4 - Orliński, 84 min.

MKS Lędziny - LKS Tworków 0:1 (0:1)
0:1 - Cerkowniak, 50 min.

Tempo Puńców - Rekord II Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
0:1 - Młocek, 34 min.
1:1 - Olszar, 44 min.
1:2 - Młocek, 58 min.

ROW 1964 Rybnik - Spójnia Landek 0:2 (0:1)
0:1 - Togitani, 17 min.
0:2 - Pisarek, 74 min.

1.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 63 90-35
2.  Polonia Łaziska Górne 29 54 63-30
3.  Spójnia Landek 29 53 52-32
4.  Rekord II Bielsko-Biała 29 50 51-45
5.  Decor Bełk 29 49 63-39
6.  GKS II Tychy 29 47 60-41
7.  Kuźnia Ustroń 29 47 60-44
8.  Gwarek Ornontowice 29 47 56-29
9.  Odra Wodzisław 29 46 57-48
10.  ROW 1964 Rybnik 28 41 56-62
11.  Tempo Puńców 29 40 52-61
12.  Orzeł Łękawica 29 38 43-42
13.  MRKS Czechowice-Dziedzice 29 35 42-48
14.  LKS Tworków 29 21 35-81
15.  LKS Czaniec 29 19 36-63
16.  MKS Lędziny 29 3 13-127

Zestaw par 30. kolejki: 1 czerwca (sobota): Gwarek Ornontowice - Tempo Puńców, Rekord II Bielsko-Biała - MKS Lędziny, LKS Tworków - MRKS Czechowice-Dziedzice, GKS II Tychy - Orzeł Łękawica, Kuźnia Ustroń - Odra Wodzisław, Decor Bełk - ROW 1964 Rybnik, Spójnia Lendek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała, LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne.

 

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami