ROW 1964 Rybnik zostaje w 4. lidze

ROW 1964 Rybnik nadal grać będzie na czwartoligowym poziomie. W meczach barażowych o pozostanie na tym szczeblu rozegranych pomiędzy drużynami, które w zakończonym niedawno sezonie zajęły dziesiąte lokaty w grupach, rybniczanie okazali się minimalnie lepsi od ekipy MKS-u Myszków.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w Myszkowie rybniczanie wygrali 2:1. Kiedy w siódmej minucie meczu rewanżowego objęli prowadzenie, wydawało się, że są na dobrej drodze do celu. Tymczasem ambitnie grająca drużyna MKS-u zdołała najpierw doprowadzić do wyrównania, a następnie strzeliła drugiego gola. Kiedy zanosiło się na dogrywkę w doliczonym czasie gry gola na 2:2 strzelił Paweł Mandrysz. Ten wynik oznacza, że w 4. lidze pozostanie drużyna z Rybnika.