Sezon w I i II lidze (w tym baraże) zostanie dokończony!

LOGO: PZPN LOGO: PZPN

Znamy datę powrotu I i II-ligowców na boiska. Sezon 2019/20 zostanie dokończony. Rozegrane zostaną także mecze barażowe o awans oraz ćwierćfinały PP.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną ze stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi zostaną wznowione w okresie pomiędzy 30 maja a 6 czerwca 2020 roku.

Planowane jest rozegranie wszystkich zaległych kolejek, tj. 23-34 i meczów barażowych, z uwzględnieniem możliwości zakończenia sezonu 2019/2020 po 30 czerwca 2020 roku. Ponadto zaległe mecze 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski zostaną rozegrane 27 maja 2020 roku. Po ich rozegraniu zostaną ustalone terminy meczów 1/2 finału i finału.

Do 11 maja 2020 roku włącznie zawieszono też rozgrywki III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, we wszystkich kategoriach wiekowych.

źródło: PZPN / Łączy nas Piłka

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami