Letnie okienko transferowe - sezon 2021/2022 Wyróżniony

Letnie okienko transferowe - sezon 2021/2022

Krótka jest letnia przerwa w piłkarskich rozgrywkach w Polsce. Pandemiczna sytuacja sprawiła, że sezon skończył się w czerwcu, a już pod koniec lipca rusza kolejny. Kluby wykazują się dużą aktywnością. My na bieżąco informuje o zmianach kadrowych w drużynach z Górnego Śląska.

Ekstraklasa

Górnik Zabrze
Przychodzą: Ishmael Baidoo (Pogoń Siedlce), Filip Bainović (FK Radnik), Daniel Bielica (Warta Poznań), Mateusz Cholewiak (Legia Warszawa), Robert Dadok (Stal Mielec), Wojciech Hajda (Sandecja Nowy Sącz), Lukas Podolski (Antalyaspor Kulübü), Paweł Sokół (Chojniczanka Chojnice), Jakub Szymański (Górnik Polkowice), Grzegorz Sandomierski (CFR Cluj), Rafał Janicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
Odchodzą: Martin Chudy (?), Michał Koj (Korona Kielce), Dawid Kudła (GKS Katowice), Giannis Massouras (Omypmiakos Pireus), Roman Prochazka (Spartak Trnava), Bartosz Naugebauer (Skra Częstochowa,), Bartłomiej Eizenchart (Resovia), Aleksander Paluszek (FK Pohronie), Jakub Grzesiak (MKS Kluczbork), Richmond Boakye (Betar Jerozolima).

Piast Gliwice
Przychodzą: Michael Ameyaw (Widzew Łódź), Wojciech Kamiński (Wigry Suwałki), Ariel Mosór (Legia Warszawa), Miguel Muñoz (Real Murcia CF), Alberto Toril (Real Murcia CF), Damian Kądzior (SD Eibar), Gabriel Kirejczyk (Unia Oświęcim).
Odchodzą: Javier Ajenjo Hyjek (Śląsk Wrocław), Gerard Badía (FC Asco), Remigiusz Borkała (GKS 1962 Jastrzębie), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Sebastian Milewski (Arka Gdynia), Bartosz Rymaniak (Górnik Łęczna), Jakub Świerczok (Nagoya Grampus).

Fortuna I liga

GKS Tychy
Przychodzą: Marcin Kozina (LKS Goczałkowice-Zdrój), Tomas Malec (FC Senica), Anatolij Kozłenko (Ruch Chorzów), Gracjan Jaroch (Warta Poznań).
Odchodzą: Dawid Kasprzyk (?), Szymon Lewicki (Stomil Olsztyn), Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Łukasz Norkowski (Lech Poznań), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź).

GKS 1962 Jastrzębie
Przychodzą: Konrad Handzlik (Warta Poznań), Łukasz Gajda (ROW 1964 Rybnik), Michał Rutkowski (Garbarnia), Wojciech Mazurowski (Sokół Ostróda), Dariusz Kamiński (Wisłoka Dębica), Adrian Balboa (Raków II Częstochowa), Adam Fojcik (Akademia GKS 1962 Jastrzębie), Jakub Kasperowicz (Akademia GKS 1962 Jastrzębie), Patryk Witkowski (Piast II Gliwice), Michał Kuczałek (Resovia), Remigiusz Borkała (Piast Gliwice), Grzegorz Gulczyński (Olimpia Grudziądz).
Odchodzą: Daniel Szczepan (Ruch Chorzów), Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna), Konrad Sieracki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Skórecki (Stomil Olsztyn), Marek Mróz (Resovia), Aleksander Komor (Resovia), Lukas Bielak (Stal Mielec), Jakub Apolinarski (Raków Częstochowa), Tomasz Dzida (?).

GKS Katowice
Przychodzą: Dawid Kudła (Górnik Zabrze), Oskar Repka (Pogoń Siedlce), Hubert Sadowski (Skra Częstochowa), Filip Szymczak (Lech Poznań), Paweł Gierach (Jagiellonia Białystok).
Odchodzą: Mateusz Flak (Unia Dąbrowa Górnicza), Michał Gałecki (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Grychotlik (?), Piotr Kurbiel (Olimpia Elbląg), Bartosz Mrozek (Lech Poznań).

eWinner II liga

Ruch Chorzów
Przychodzą: Tomasz Dyr (Ślęza Wrocław), Filip Nawrocki (Lech II Poznań), Jakub Nowak (powrót po kontuzji), Patryk Sikora (powrót po kontuzji), Daniel Szczepan (GKS 1962 Jastrzębie), Przemysław Szkatuła (Pniówek Pawłowice), Filip Żagiel (Polonia Bytom), Maciej Styrczula (Podhale Nowy Targ).
Odchodzą: Jakub Grzywaczewski (Cracovia), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Mariusz Idzik (?), Anatolij Kozłenko (GKS Tychy), Daniel Paszek (AKS Mikołów), Jakub Słota (?).

III liga

Polonia Bytom
Przychodzą: Daniel Iwanek (Rekord Bielsko-Biała), Marek Krotofil (ROW 1964 Rybnik), Konrad Andrzejczak (Stal Brzeg).
Odchodzą: Dawid Gargasz (?), Filip Żagiel (Ruch Chorzów), Marcin Lachowski (Drama Zbrosławice), Wojciech Mróz (?).

Gwarek Tarnowskie Góry
Przychodzą: trener Łukasz Ganowicz, Adrian Pytlik (ROW 1964 Rybnik), Kamil Zalewski (Sokół Ostróda), Szymon Przystalski (MKS Kluczbork).
Odchodzą: trener Krzysztof Górecko, Rafał Kuliński (Ruch Radzionków), Andrzej Wiśniewski (Górnik 09 Mysłowice).

Pniówek Pawłowice
Przychodzą: Szymon Kuś (Spójnia Landek), Piotr Pacholski (ROW 1964 Rybnik), Leon Fulianty (Polonia Bytom).
Odchodzą: Przemysław Szkatuła (Ruch Chorzów), Filip Łukasik (GKS 1962 Jastrzębie), Mateusz Pańkowski (Rekord Bielsko-Biała), Bartosz Żyła (?).

Odra Wodzisław
Przychodzą: 
Odchodzą: Patryk Dudziński (?), Daniel Podbioł (MKP Odra Centrum Wodzisław).

IV liga

Unia Kosztowy
Przychodzą:
Odchodzą:

Rozwój Katowice
Przychodzą:
Odchodzą: Mateusz Jastrzembski (ŁKS Łódź).

Podlesianka Katowice
Przychodzą: Maciej Niesyto (AKS Mikołów).
Odchodzą: Dawid Colik (koniec kariery), Augustine Nwagwu (koniec kariery).

Gwarek Ornontowice
Przychodzą:
Odchodzą:

Szombierki Bytom
Przychodzą: Mateusz Śliwa (Górnik 09 Mysłowice), Maciej Wierzbicki (Górnik 09 Mysłowice).
Odchodzą: Mateusz Harkawy, Miłosz Ziomek, Kacper Cebula, Stanisław Krawiec, Fabian Bulek, Remigiusz Curyło, Przemysław Kuciński (szukają nowych klubów), Mateusz Kaiser (Śląsk Świętochłowice), Karol Pstuś (Drama Zbrosławice).

Ruch Radzionków
Przychodzą: Adam Baran (RKS Grodziec), Rafał Otwinowski (RKS Grodziec), Bartosz Nawrocki (Śląsk Świętochłowice), Rafał Kuliński (Gwarek Tarnowskie Góry).
Odchodzą: Daniel Pietrycha (?), Kevin Rocki (?), Daniel Skalski (?), Patryk Wnuk (?).

Polonia Łaziska Górne
Przychodzą:
Odchodzą: Mateusz Mazurek (MKS Myszków).

Śląsk Świętochłowice
Przychodzą: Mateusz Kaiser (Szombierki Bytom).
Odchodzą: Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków).

Decor Bełk
Przychodzą:
Odchodzą: Kamil Sikora (Unia Turza), Wojciech Orzeł (Unia Turza), Mateusz Łobaczewski (?).

Piast II Gliwice
Przychodzą:
Odchodzą: Patryk WTitkowski (GKS 1962 Jastrzębie).

GKS II Tychy
Przychodzą: 
Odchodzą: Bartosz Rutkowski (Spójnia Landek).

ROW 1964 Rybnik
Przychodzą: Paweł Kapusta (Unia Książenice) Damian Koleczko (Unia Książenice), Dawid Wrzosek (Rymer Rybnik).
Odchodzą: Łukasz Gajda (GKS 1962 Jastrzębie), Marek Krotofil (Polonia Bytom), Adrian Pytlik (Gwarek Tarnowskie Góry), Mateusz Tomaszewski (Chojniczanka), Tomasz Gomola (?), Balazs Boda (?), Jakub Kuczera (Garbarnia Kraków), Piotr Pacholski (Pniówek Pawłowice).

Unia Turza
Przychodzą: Paweł Kulczyk (powrót z zagranicy), Wojciech Orzeł (Decor Bełk), Kamil Sikora (Decor Bełk).
Odchodzą: Dariusz Pawlusiński (LKS Krzyżanowice). Dawid Pawlusiński (MRKS Czechowice-Dziedzice), Piotr Szymiczek (LKS Krzyżanowice), Paweł Mitko (Płomień Połomia).

Unia Książenice:
Przychodzą: trener Robert Tkocz
Odchodzą: trener Paweł Krzysztoporski, Paweł Kapusta (ROW 1964 Rybnik), Damian Koleczko (ROW 1964 Rybnik), Marcin Mizia (MRKS Czechowice-Dziedzice), Bartłomiej Lorenc (MRKS Czechowice-Dziedzice).

 

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami