Luke Reynolds nie jest już trenerem Jastrzębskiego Węgla

FOTO: jastrzebskiwegiel.pl FOTO: jastrzebskiwegiel.pl

Zarząd Jastrzębskiego Węgla poinformował o zwolnieniu Luke’a Reynoldsa z obowiązku pełnienia funkcji pierwszego trenera zespołu grającego w PlusLidze. Do czasu zakontraktowania nowego szkoleniowca, drużynę z Jastrzębia-Zdroju poprowadzi dotychczasowy asystent Leszek Dejewski.

Decyzja o zwolnieniu szkoleniowca jest o tyle zaskakująca, że Jastrzębski Węgiel zajmuje w tym momencie sezonu drugie miejsce w tabeli PlusLigi. W ostatnich czterech meczach jastrzębianie zaliczyli jednak aż trzy porażki, a czarę goryczy przelała środowa wpadka w Olsztynie z AZS-em. Na nic zdała się nawet przekonująca wyjazdowa wygrana z PGE Skrą Bełchatów sprzed kilku dni.

Klub z Jastrzębia-Zdroju w lakonicznym komunikacie poinformował o zwolnieniu 35-letniego Australijczyka. Reynolds został pierwszym trenerem Jastrzębskiego Węgla w czerwcu 2020 roku. Wcześniej był asystentem Slobodana Kovaca.

- Powodem tej decyzji jest niesatysfakcjonujący poziom gry zespołu, niestabilna forma drużyny walczącej o najwyższe cele, jak również niezadowalające wyniki sportowe w 2021 roku - napisano w specjalnym komunikacie.

Źródło: jastrzebskiwegiel.pl

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami