Nowa koszulka reprezentacji Polski – Mundial 2018

Nowa koszulka reprezentacji Polski – Mundial 2018

Przed każdym wydarzeniem sportowym jedną z najbardziej oczekiwanych prezentacji jest przedstawienie projektu strojów naszych sportowców. Nie inaczej było tym razem – koszulka reprezentacji Polski, w której nasi piłkarze zaprezentują się na mundialu w Rosji, była przez niektórych bardziej wyczekiwana niż najnowsza kolekcja Prady.

 

Minimalizm i klasyka

Tym razem piłkarze będą wyglądać bardzo klasycznie. Koszulka reprezentacji Polski została zaprezentowana w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czerwonym. Wersja biała ma elementy czerwone – logo producenta oraz kołnierzyk. Wersja czerwona natomiast została utrzymana w jednym kolorze – jedyne, co się wyróżnia to logo producenta oraz godło. Na obu wersjach godło występuje po lewej stronie. Podobnie, jak do tej pory, pojawia się ono również na prawej nogawce spodenek. Na koszulkach reprezentacji Polski dodatkowo znajdują się odrobinę przyciemniane paski, tworzące ukos od biodra do lewego ramienia. Dodaje to odrobinę dynamiki, mimo że stroje są utrzymane teoretycznie w jednej kolorystyce.

 

A może własna koszulka?

Wielu kibiców wyznaje zasadę, że jak kibicować naszej reprezentacji to w pełnej krasie. Prym oczywiście wiodą biało czerwone szaliki i czapki oraz twarze umalowane farbami w narodowych barwach. Jednak ci najbardziej zagorzali kibice mają inne odzieżowe marzenie – koszulka na mundial, taka sama, jak mają nasi reprezentanci. Dlaczego? W takim stroju kibicuje się najlepiej. Nie trzeba znajdować się na trybunach w Rosji, aby przeżywać ten wyjątkowy czas. Wielu z nas wskazuje, że z jednej strony dobrze jest towarzyszyć piłkarzom na miejscu, ale z drugiej świętowanie w kraju, ze znajomymi lub z rodziną przed telewizorem, czy to w domowym zaciszu, czy w knajpach i ogródkach, dostarcza również dużo radości. Poza tym nie ukrywajmy – stadiony mają swoją objętość, podobnie jak nasze portfele, nie każdemu zatem będzie dane oglądać grę reprezentacji Polski na żywo z trybun. Jednak aby móc jeszcze głębiej przeżywać piłkarskie emocje, doskonałym gadżetem, a później pamiątką, będzie koszulka reprezentacji Polski. Można ją kupić w sklepach stacjonarnych, jak również przez internet, na przykład na stronie www.no10.pl.Przeżyjmy razem piłkarskie emocje i cieszmy się tym świętem piłki nożnej, które nas czeka w najbliższym czasie. I trzymajmy kciuki, abyśmy mogli podziwiać swoich reprezentantów na mistrzostwach jak najdłużej.

 

Artykuł sponsorowany

 

Dodatkowe informacje

  • WP:
Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami