Podolski nowym ambasadorem bukmachera Totolotek

Podolski nowym ambasadorem bukmachera Totolotek

Zatrudnianie rozpoznawalnych przedstawicieli świata sportu w roli tzw. ambasadorów marki to jedna z najpopularniejszych strategii reklamowych bukmacherów nie tylko w naszym kraju. W styczniu 2020 roku Totolotek poinformował o nawiązaniu współpracy w tym zakresie z piłkarzem Łukaszem Podolskim.


Kim jest nowy ambasador Totolotka?

Kibicom futbolu takiej osobistości przedstawiać raczej nie trzeba. Urodzony w Gliwicach Podolski na świecie znany jest bardziej pod imieniem Lukas, ponieważ od drugiego roku życia mieszka w Niemczech i to barwy reprezentacji naszych sąsiadów reprezentuje na arenie międzynarodowej. Poldi, jak na niego wołają, grał w takich klubach jak 1. FC Köln, Bayern Monachium, Arsenal, Inter Mediolan, Galatasaray czy Vissel Kobe, ale największe sukcesy odnosił z drużyną narodową. Z Die Mannschaft Podolski wygrał mundial w Brazylii (2014), a oprócz tego zajął trzecie miejsce na mistrzostwach świata w Niemczech (2006) i RPA (2010) oraz zagrał w finale Euro 2008. W pierwszej reprezentacji Niemiec Poldi wystąpił łącznie sto trzydzieści razy i zdobył przy okazji czterdzieści dziewięć goli.

 

Długoterminowa współpraca

Łukasz Podolski będzie obecny w działaniach marketingowych Totolotka zarówno w internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Nie wiadomo dokładnie na jaki okres czasu podpisano umowę z wybitnym piłkarzem, ale zaznaczono jednocześnie, iż współpraca będzie miała charakter długoterminowy. – Rozpoczynamy współpracę ze sprawdzonym i zaangażowanym partnerem, którego sukcesy sportowe będą dla nas inspiracją i motorem napędowym – mówi Mariusz Rzeczkowski, dyrektor marketingu w Totolotku. – Przeprowadzone przez nas badania pokazują, że Łukasz ma wśród naszej grupy docelowej niesamowicie rozpoznawalną twarz i nazwisko, a przy tym budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia.

 

To nie przypadek

Zatrudnienie Łukasza Podolskiego w roli ambasadora Totolotka nie jest na pewno przypadkowe. Wszystko dlatego, że wiosną 2019 roku bukmacher ten został przejęty przez niemiecki koncern Merkur Sportwetten, czyli właściciela m.in. marki XTiP, którą Poldi również wspiera. Włodarze Totolotka w najbliższym czasie zamierzają się skupić na promocji rozwiązań w myśl hasła „Twój Bukmacher”, zapewniających graczom wygodną, szybką i przede wszystkim legalną możliwość zawierania zakładów wzajemnych na urządzeniach mobilnych, komputerach osobistych oraz poprzez specjalne terminale samoobsługowe w punktach stacjonarnych.

 

Rewolucja w Totolotku

Osoby grające pierwsze skrzypce w Totolotku ostatnimi czasy dwoją się i troją, żeby uszczknąć z bukmacherskiego tortu jak najwięcej. Nawiązanie współpracy reklamowej z Łukaszem Podolskim jest tylko kolejnym krokiem w kierunku umocnienia pozycji na polskim rynku. W ubiegłym roku zmieniono logo Totolotka na bardziej charakterystyczne, uruchomiono nową stronę internetową nastawioną szczególnie na zakłady na żywo oraz zaczęto modernizować punkty stacjonarne. Więcej o firmie Totolotek pisze portal legalni-bukmacherzy-online.pl.

 

Coraz więcej znanych ambasadorów

W tym momencie niemal każdy poważny gracz na polskim rynku zakładów bukmacherskich posiada swojego ambasadora w postaci ważnej osoby ze świata sportu lub mediów. Łukasz Podolski w barwach Totolotka to jednak prawdopodobnie najgłośniejszy angaż ostatnich miesięcy, przebijający pozyskanie przez STS skoczka narciarskiego Martina Schmitta oraz futbolowego bramkarza Petera Schmeichela. Warto też dodać, iż Totolotek prężnie działa marketingowo na innych polach. Bukmacher jest m.in. tytularnym sponsorem piłkarskich rozgrywek o Puchar Polski. – Współpraca z Łukaszem Podolskim jest znakomitym uzupełnieniem i wsparciem dla procesu, który cały czas przechodzimy, udoskonalając nasze produkty i walcząc o rozwijający się i coraz bardziej konkurencyjny rynek – mówi Łukasz Seweryniak, COO Totolotka.

 

Firma Totolotek S.A. otrzymała od Ministra Finansów zezwolenie uprawniające ją do urządzania zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Pamiętaj, że grając w firmach które takiego zezwolenia nie posiadają łamiesz prawo, a konsekwencje mogą być bardzo poważne. W grach hazardowych, takich jak zakłady bukmacherskie, uczestniczyć mogą tylko osoby które ukończyły 18 lat. Związane jest to m.in. z uzależniającym charakterem gier hazardowych.

 

Materiał powstał przy współpracy z partnerem

 

 

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami