Śląskie kluby piłkarskie w ofercie legalnych bukmacherów

Śląskie kluby piłkarskie w ofercie legalnych bukmacherów

Polska klubowa piłka nożna powoli budzi się z zimowego snu - rozgrywki wznowiły drużyny ekstraklasy oraz I ligi, nieco dłużej trzeba będzie poczekać na pierwsze mecze II oraz III ligi. Sprawdzamy, jakie zakłady wzajemne na śląskie kluby piłkarskie można teraz znaleźć w ofercie polskich legalnych bukmacherów.

U wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce znaleźć można szeroki wybór zakładów wzajemnych na mecze ekstraklasy, w tym mecze dwóch śląskich drużyn, czyli Górnika Zabrze oraz Piasta Gliwice

Jakie mecze śląskich drużyn piłkarskich można obstawiać u bukmacherów?

Piast wznowił rozgrywki w niedzielę 29 stycznia meczem domowym z Jagiellonią Białystok i był jego faworytem. U legalnego bukmachera STS kurs na zwycięstwo Piasta wynosił 2,23, zaś na remis oraz na wygraną Jagiellonii - 3,20. Górnik w pierwszym wiosennym spotkaniu zagrał dzień później - w poniedziałek 30 stycznia na wyjeździe zmierzył się Cracovią. W tym przypadku analitycy STS-u więcej szans na wygraną dawali drużynie z Krakowa (kurs 2,17), podczas gdy kurs na zwycięstwo zabrzan to 3,35.

Warto jednak pamiętać, że zakłady na oba mecze nie ograniczały się tylko do prostych typów 1x2. Na stronie internetowej STS-u do każdego spotkania przypisanych jest ponad sto innych zakładów, dotyczących m.in. dokładnej liczby goli, dokładnego wyniku, liczby goli strzelonych przez konkretną drużynę oraz różnicę zwycięstwa.

W połowie lutego rozgrywki wznowiła Fortuna 1 Liga, gdzie występuje kilka zespołów z naszego regionu, w tym Ruch Chorzów, GKS Katowice oraz GKS Tychy. Legalna firma bukmacherska Fortuna - sponsor tytularny I ligi - udostępniła zakłady na pierwsze mecze tych drużyn w 2023 r. I tak Ruch Chorzów był murowanym faworytem do wygranej w meczu z Chrobrym Głogów (1 - 1,95, x - 3,45, 2 - 4,00), ale większe szanse na zwycięstwo mieli już rywale zarówno GKS-u Katowice , jak i GKS-u Tychy (zmierzyli się kolejno z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza oraz ŁKS-em Łódź).

Warto też pamiętać, że oprócz zakładów na bieżące mecze, w ofercie bukmacherów dostępne są także zakłady długoterminowe na śląskie zespoły piłkarskie. I tak np. według analityków Fortuny Ruch Chorzów jest jednym z faworytów do awansu do ekstraklasy - kurs na to, że zajmie pierwsze miejsce w lidze wynosi 4,50, a na to, że zajmie miejsca 1-2 - 2,25. Typować można również to, które zespoły spadną z I ligi - na szczęście, według analityków nie grozi to zbytnio ani GKS-owi Tychy (kurs 20,00) ani GKS-owi Katowice (kurs 75,00).

Co ważne, oferta legalnych bukmacherów nie ogranicza się tylko do śląskich drużyn występujących w ekstraklasie oraz I lidze. Między innymi w firmie e-Winner znaleźć można zakłady na mecze II ligi, której jest sponsorem tytularnym - na tym poziomie występuje GKS Jastrzębie. Spora grupa operatorów udostępnia również typy na spotkania III ligi - w grupie III znaleźć można kilka śląskich zespołów, m.in. Polonię Bytom i Odrę Wodzisław.

Bonusy i promocje na mecze śląskich drużyn piłkarskich

Bez względu na to, jakie zakłady i na które śląskie zespoły będziemy stawiać, warto pamiętać o bonusach i promocjach od legalnych bukmacherów. Wszyscy operatorzy z licencją MF przygotowują dla swoich klientów m.in. bonusy powitalne, czyli rodzaj premii za założenie u danego buka konta. Jest to określona suma pieniędzy, którą gracz może następnie przeznaczyć na typowanie zakładów - w zależności od rodzaju promocji, bonus na start może wynieść od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.
Podczas rejestracji warto również wpisać w odpowiednie pole kod bonusowy LEGALSPORT, który pozwala jeszcze bardziej powiększyć otrzymywany bonus. Jak wiadomo, każdy dodatkowy bonus od bukmachera pozwala grać częściej, a to z kolei zwiększa szanse na wygraną.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami