Greg Hanckock podpisał kontrakt z PGG ROW-em Rybnik! Znany jest już cały skład rybnickiego klubu [aktualizacja]

Greg Hanckock podpisał kontrakt z PGG ROW-em Rybnik! Znany jest już cały skład rybnickiego klubu [aktualizacja]

Czterokrotny indywidualny mistrz świata na żużlu Greg Hanckock w sezonie 2020 występować będzie w barwach PGG ROW-u Rybnik! Kontrakt z Amerykaninem podpisany został tuż przed zamknięciem okienka transferowego.

W czwartek (14 listopada) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rybniku zarząd PGG ROW-u ogłosił skład na kolejny sezon. Nowymi twarzami w ekipie beniaminka PGE Ekstraligi są Czech Vaclav Milik, Brytyjczyk Robert Lambert i Łotysz Andrzej Lebiediew. Ponadto w barwach rybnickiego klubu pojada jego dotychczasowi liderzy: Kacper Woryna, Mateusz Szczepaniak, Australijczyk Troy Batchelor i Rosjani Siergiej Łogaczew. Skład uzupełnią juniorzy – Mateusz Tudzież oraz Przemysław Giera. Nowy kontrakt z klubem podpisał także Dominik Tyman. Formację juniorską uzupełnią: Kacper Kłosok i Błażej Wypior. Kibice, którzy szczelnie wypełnili salę, w której odbywało się spotkanie z zarządem liczyli, że prezes Krzysztof Mrozek ogłosi transfer Hanckocka. Wszak w branży od wielu tygodni spekulowano na temat przejścia reprezentanta USA do ROW-u. To jednak nie nastąpiło.

W piątek (15 listopada) fani rybnickiego żużla obudzili się jednak w innej rzeczywistości. Nocą prezesowi Mrozkowi udało się dopiąć szczegóły umowy z Hanckockiem. A to oznacza, że w Rybniku w sezonie 2020 pojawi się gwiazda największego formatu!

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami