Wilki na początek. Żużlowcy ROW-u Rybnik rozpoczynają walkę o powrót do elity

Wilki na początek. Żużlowcy ROW-u Rybnik rozpoczynają walkę o powrót do elity

W najbliższą niedzielę (4 kwietnia) rusza sezon żużlowy w Polsce. Ekipa ROW-u Rybnik w tym roku występować będzie w eWinner I lidze i nie ukrywa, że jej ambicją jest powrót do grona najlepszych w kraju.

W inauguracyjnej kolejce rybniczanie na własnym torze podejmą team Cellfast Wilków Krosno. W ekipie gości wystąpi dwóch zawodników, którzy jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentowali klub z Rybnika: Andrzej Lebiediew i Mateusz Szczepaniak. Faworytem są jednak gospodarze. Trener ROW-u Marek Cieślak desygnował na to spotkanie teoretycznie najsilniejszy skład z Rune Holtą, Michaelem Jepsenem Jensenem i Kacprem Gomólskim na czele.

Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną żużlowe mecze, przynajmniej na razie, odbywać się będą przy pustych trybunach. Transmisję z  pojedynku Rekinów z Wilkami, który rozpocznie się o godz. 14.00, przeprowadzi stacja nSport.

Awizowane składy:

ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno
ROW Rybnik: 9️. Siergiej Łogaczow, 1️0. Wiktor Trofimow, 1️1. Michael Jepsen Jensen, 1️2. Kacper Gomólski, 1️3. Rune Holta, 1️4. Przemysław Giera, 1️5. Mateusz Tudzież.
Cellfast Wilki Krosno: 1️. Andrzej Lebiediew, 2️. Daniel Jeleniewski, 3️. Mateusz Szczepaniak, 4️. Patryk Wojdyło, 5️. Peter Ljung, 6️. Aleks Rydlewski, 7️. Bartosz Curzytek.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami