Jiri Sejba nie jest już trenerem GKS Tychy. Z klubu odchodzą także hokeiści

Jiri Sejba nie jest już trenerem GKS Tychy. Z klubu odchodzą także hokeiści

Kontrakt czeskiego szkoleniowca srebrnych medalistów MP został rozwiązany za porozumieniem stron. Z tyskiego GKS-u odeszło już także sześciu hokeistów.

Jiri Sejba prowadził drużynę od 2013 roku. Wcześniej był szkoleniowcem "Trójkolorowych" w sezonie 2010/2011. Pod jego wodzą tyski zespół zdobył jedno Mistrzostwo Polski (2015), cztery wicemistrzostwa (2011, 2014, 2016,2017 ), Puchar Polski (2014, 2016), Superpuchar (2015) oraz 3. miejsce w Pucharze Kontynentalnym (2016).

- Poprosiliśmy trenerów o gruntowną i szczegółową analizę minionego sezonu. Musieliśmy wyciągnąć odpowiednie wnioski. Po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich czynników i aspektów, doszliśmy do wniosku, że drużyna potrzebuje nowego impulsu i pomysłu. Dziękujemy trenerowi za współpracę i życzymy dalszych sukcesów - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

W Tychach zapadły już także pierwsze decyzje kadrowe. Klub nie przedłużył wygasających kontraktów ze: Stefanem Żigardy, Miroslavem Zatko, Petrem Kubosem, Jaroslavem Kristkiem i Andrejem Makrovem. GKS Tychy złożył także ofertę przedłużenia umowy Marcinowi Koluszowi, ale ta nie została przez niego przyjęta. Pozostałe decyzje kadrowe oraz nazwisko nowego szkoleniowca zostaną zaprezentowane w możliwie najkrótszym czasie.

źródło: Tyski Sport S.A.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami