GKS Tychy już na lodzie
Hokeiści GKS Tychy wznowili przygotowania do sezonu 2016/17. Na zbiórce po trzytygodniowych urlopach stawili się wszyscy zawodnicy wicemistrza Polski.
Zespół GKS-u treningiem na lodzie rozpoczął drugą część okresu przygotowawczego. Drużyna będzie trenowała teraz dwa razy dziennie (za wyjątkiem piątków), a już w najbliższy czwartek (28 lipca) tyszan czeka pierwszy mecz kontrolny z LHK Jestřábi Prostějov.
Oprócz hokeistów, których obowiązują kontrakty, na tafli pojawili się także juniorzy, którzy trenowali z zespołem już w pierwszym etapie przygotowań - Michał Żak, Filip Uherek, Karol Michalski, Kamil Sikora oraz Dawid Duży.
Z GKS Tychy trenują także napastnicy Jaroslav Kristek i Radosław Sawicki oraz obrońcy Eryk Sztwiertnia i Marcin Horzelski. W tym tygodniu do ekipy dołączy także kolejny defensor Jakub Barton.
Źródło: gkstychy.info
Artykuły powiązane
- Ruch w końcu zwycięski - wyniki 23. kolejki Betclic 1. ligi
- Tauron Hokej Liga: czas na play-off
- GKS Tychy na dnie. Ruch traci punkty - wyniki 22. kolejki Betclic 1. ligi
- Wpadka Ruchu w Siedlcach. GKS Tychy tylko z punktem - wyniki 21. kolejki Betclic 1. ligi
- Polonia prowadziła 2:0 i przegrała - wyniki 21. kolejki Betclic 1. ligi