Plan przygotowań i sparingów GKS-u Katowice

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

GKS-u Katowice rozpoczął przygotowania przed startem nowego sezonu II ligi.

Z pierwszą drużyną "Trójkolorowych" trenują młodzi gracze rezerw - bramkarz Tomasz Spałek, pomocnicy Michał Szymała, Łukasz Jedyński i Szymon Małecki (ostatnio na wypożyczeniu w Ruchu Radzionków), a także napastnik Patryk Szwedzik. Do tej grupy dołączy wkrótce także obrońca Thomas Skiba.

Ponadto treningi przy Bukowej rozpoczynają bramkarze Konrad Piskorz (FASE Szczecin) i Michał Bodys (Piast Gliwice), obrońcy Kacper Michalski (Górnik Zabrze) i Grzegorz Janiszewski (Stal Stalowa Wola) oraz pomocnicy Michał Gałecki (Motor Lublin), Karol Noiszewski (Raków Częstochowa) i Miłosz Poloczek (Stadion Śląski Chorzów). Z wypożyczenia do Rozwoju wraca również Konrad Andrzejczak.

Obowiązki drugiego trenera GKS-u Katowice objął Dariusz Okoń. 50-letni szkoleniowiec w przeszłości współpracował już z trenerem Rafałem Górakiem w Ruchu Radzionków, BKS-ie Stali Bielsko-Biała i Elanie Toruń.

W czwartek i piątek drużyna przejdzie badania motoryczne. Klub do nowego sezonu będzie przygotowywać się na własnych obiektach, a w dniach 24-30 czerwca odbędzie zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu. W trakcie letnich przygotowań zespół rozegra dziewięć meczów kontrolnych.

Plan przygotowań GKS-u Katowice:

12 czerwca - pierwszy trening
24-30 czerwca - obóz w Rybniku-Kamieniu
22 czerwca - Zagłębie Sosnowiec
26 czerwca - GKS Tychy
29 czerwca - Podbeskidzie Bielsko-Biała
29 czerwca - Skra Częstochowa
6 lipca - GKS 1962 Jastrzębie
10 lipca - Garbarnia Kraków
13 lipca - ROW 1964 Rybnik
13 lipca - Górnik II Zabrze
20 lipca - Rozwój Katowice

źródło: GKS Katowice

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami