Unia Racibórz zagra w Bytomiu w roli gospodarza

Źródło: poloniabytom,com,pl/Anna Szłapa Źródło: poloniabytom,com,pl/Anna Szłapa

Znów ze sportem wygrały tzw. „względy bezpieczeństwa. W najbliższej kolejce Haiz IV ligi Unia Racibórz zagra w roli gospodarza z Bytomskim Sportem w... Bytomiu.

W 15. serii spotkań Unia w sobotę (18 listopada) powinna się zmierzyć z Bytomskim Sportem na stadionie przy Srebrnej w Raciborzu. Ze względu na kibiców drużyny z Bytomia spotkanie miałoby kategorię meczu podwyższonego ryzyka. Stadion przy Srebrnej niedawno przechodził remont stąd też ogromnym niebezpieczeństwem byłoby wpuszczenie na obiekt kibiców drużyny przyjezdnej. Na obiekcie znajduje się jeszcze m.in. kostka brukowa, która przez niektórych mogłaby zostać wykorzystana do całkiem innych celów niż powinna. Stąd oba kluby doszły do porozumienia i oba mecze w tym sezonie pomiędzy sobą rozegrają na bytomskim obiekcie.

Wcześniej, z tych samych powodów swoje mecze z ekipą Bytomskiego Sportu w Bytomiu jako gospodarze rozegrały drużyny Decora Bełk i LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Dąb Gaszowice takiej zgody nie uzyskał i jego spotkanie z bytomianami czeka na nowy termin.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami