Lider z Czańca traci punkty - wyniki 16. kolejki Haiz IV ligi [aktualizacja]

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

Zaledwie jeden punkt w dwóch rozegranych wiosną meczach zdobył lider grupy II Haiz - LKS Czaniec. W premierowej kolejce rundy wiosennej punkt z boiska w Czańcu wywiózł niespodziewanie Dąb Gaszowice.

Wyniki 16. kolejki:

Grupa I

Slavia Ruda Śląska - Szombierki Bytom 0:1 (0:0)
0:1 - Rybak, 67 min.

Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice 3:1 (3:0)
1:0 - Adamiecki, 31 min.
2:0 - Smarzyński, 35 min.
3:0 - Jarnot, 44 min.
3:1 - Maziarz, 59 min.

MKS Myszków - Unia Kosztowy 1:2 (1:0)
1:0 - Andrzejewski, 43 min. (karny)
1:1 - Chrabąszcz, 53 min.
1:2 - Borek, 68 min.

Polonia Poraj - RKS Grodziec 3:0 (1:0)
1:0 - Psonka, 33 min.
2:0 - Kowalski, 58 min.
3:0 - Piątkowski, 90 min.

Górnik Piaski - Śląsk Świętochłowice 0:1  (0:0)
0:1 - Nawrocki, 77 min.

Polonia Bytom - Sarmacja Będzin 1:0 (1:0)
1:0 - Lachowski, 20 min.

Unia Dąbrowa Górnicza - Zieloni Żarki 1:0 (0:0)
1:0 - Skórski, 90 min. (karny)

Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz 1:2 (0:1)
0:1 - Burczyk, 23 min.
0:2 - Sawicki, 52 min.
1:2 - Budnicki, 88 min.

 

1.  Polonia Bytom 16 38 12 2 2 38-13
2.  Śląsk Świętochłowice 16 36 11 3 2 35-19
3.  Warta Zawiercie 16 32 9 5 2 32-13
4.  RKS Grodziec 16 31 9 4 3 32-20
5.  Polonia Poraj 16 28 8 4 4 27-19
6.  Unia Dąbrowa Górnicza 16 26 7 5 4 25-19
7.  Szombierki Bytom 16 23 7 2 7 26-28
8.  Unia Kosztowy 16 23 6 5 5 21-19
9.  Przemsza Siewierz 16 23 7 2 7 23-22
10.  Sarmacja Będzin 16 19 5 4 7 21-24
11.  Gwarek Ornontowice 16 16 4 4 8 25-28
12.  Raków II Częstochowa 16 16 5 1 10 28-33
13.  MKS Myszków 16 14 4 2 10 11-29
14.  Zieloni Żarki 16 12 3 3 10 19-40
15.  Slavia Ruda Śląska 16 10 1 7 8 13-25
16.  Górnik Piaski 16 10 3 1 12 11-36

Grupa II

GKS II Tychy - Polonia Łaziska Górne 1:0 (1:0)
1:0 - Siemaszko, 25 min.

MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:3 (0:1)
0:1 - Moskwik, 6 min.
0:2 - Kozak, 58 min.
0:3 - Moskwik, 65 min.
1:3 - Raszka, 83 min.

Decor Bełk - GKS Radziechowy-Wieprz 1:3 (0:1)
0:1 - Widełka, 30 min.
0:2 - Krakowiak, 54 min.
0:3 - Stasica, 60 min.
1:3 - Rasek, 88 min.

LKS Czaniec - Dąb Gaszowice 1:1 (1:1)
1:0 - Stróżak, 25 min.
1:1 - Niećko, 36 min.

Wilki Wilcza - Drzewiarz Jasienica 4:1 (0:0)
1:0 - Buchalik, 48 min.
1:1 - Kołodziej, 63 min. (karny)
2:1 - Drozdowski, 68 min.
3:1 - Żyrkowski, 83 min.
4:1 - Wawoczny, 90 min.

Unia Racibórz - Płomień Połomia 2:3 (2:1)
1:0 - Wowra, 13 min.
1:1 - Franc, 23 min.
2:1 - Goły, 34 min.
2:2 - Lubszczyk, 69 min.
2:3 - Goły, 73 min. (samobójczy)

MKP Odra Centrum Wodzisław - Spójnia Landek 1:2 (0:1)
0:1 - Gurbisz, 24 min.
1:1 - Wodecki, 76 min.
1:2 - Sobczak, 80 min.

LKS Goczałkowice-Zdrój - Kuźnia Ustroń 0:2 (0:1)
0:1 - Iskrzycki, 26 min.
0:2 - Iskrzycki, 54 min.

1.  LKS Czaniec 16 36 11 3 2 30-10
2.  Kuźnia Ustroń 16 32 9 5 2 33-15
3.  GKS II Tychy 16 30 8 6 2 30-21
4.  Decor Bełk 16 30 9 3 4 28-21
5.  Drzewiarz Jasienica 16 29 8 5 3 30-17
6.  MRKS Czechowice-Dziedzice 16 24 6 6 4 26-20
7.  Polonia Łaziska Górne 16 23 6 5 5 20-15
8.  GKS Radziechowy-Wieprz 16 21 5 6 5 20-17
9.  Wilki Wilcza 16 18 5 3 8 24-27
10.  Unia Racibórz 16 18 4 6 6 21-22
11.  MKP Odra Centrum Wodzisław 16 18 4 6 6 24-18
12.  LKS Goczałkowice-Zdrój 16 17 4 5 7 16-22
13.  Dąb Gaszowice 16 17 5 2 9 20-39
14.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 16 4 4 8 23-33
15.  Spójnia Landek 16 13 3 4 9 12-23
16.  Płomień Połomia 16 7 2 1 13 13-50

źródło: inf. własna / tabele za 90minut.pl

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami