Polonia Bytom gubi rywali - wyniki 17. kolejki Haiz IV ligi (aktualizacja)

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

Po dwóch wiosennych kolejkach Haiz IV ligi Polonia Bytom ma już sześć punktów przewagi nad rywalami z grupy I. Zespół trenera Marcina Domagały zdobył w tym roku komplet punktów. W sobotę pokonał w wyjazdowym meczu Zielonych Żarki 3:0.

Wyniki 17. kolejki:

Grupa I

Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 1:0 (0:0)
1:0 - Gwiaździński, 66 min.

Unia Dąbrowa Górnicza - Raków II Częstochowa 1:4 (0:3)
0:1 - Wróblewski, 13 min.
0:2 - Pavlas, 32 min.
0:3 - Lewicki, 39 min. (karny)
1:3 - Misztal, 84 min.
1:4 - Lewicki, 90 min.

Zieloni Żarki - Polonia Bytom 0:3 (0:1)
0:1 - Stefański, 6 min.
0:2 - Stefański, 56 min.
0:3 - Lachowski, 87 min.

Sarmacja Będzin - Górnik Piaski 2:2 (1:0)
1:0 - Derlatka, 13 min.
1:1 - Dudała, 49 min.
1:2 - Dudała, 52 min.
2:2 - Michalski, 78 min.

Śląsk Świętochłowice - Polonia Poraj 0:2 (0:1)
0:1 - Kowalski, 28 min.
0:2 - Mielczarek, 87 min.

RKS Grodziec - Warta Zawiercie 1:3 (0:1)
0:1 - Wawoczny, 38 min. (karny)
0:2 - Klama, 62 min.
1:2 - Maziarz, 64 min.
1:3 - Jarnot, 74 min.

Gwarek Ornontowice - MKS Myszków 2:0 (1:0)
1:0 - Nowara, 20 min.
2:0 - Ilnicki, 67 min.

Unia Kosztowy - Slavia Ruda Śląska 2:1 (0:0)
1:0 - Kowalski, 48 min.
2:0 - Jakubczyk, 81 min.
2:1 - Skorupa, 89 min.

1.  Polonia Bytom 17 41 13 2 2 41-13
2.  Śląsk Świętochłowice 17 36 11 3 3 35-21
3.  Warta Zawiercie 17 35 10 5 2 35-14
4.  RKS Grodziec 17 31 9 4 4 33-23
5.  Polonia Poraj 17 31 9 4 4 29-19
6.  Unia Dąbrowa Górnicza 17 26 7 5 5 26-23
7.  Szombierki Bytom 17 26 8 2 7 29-28
8.  Unia Kosztowy 17 26 7 5 5 23-20
9.  Przemsza Siewierz 17 23 7 2 8 23-23
10.  Sarmacja Będzin 17 20 5 5 7 23-26
11.  Gwarek Ornontowice 17 19 5 4 8 27-28
12.  Raków II Częstochowa 17 19 6 1 10 32-34
13.  MKS Myszków 17 14 4 2 11 11-31
14.  Zieloni Żarki 17 12 3 3 11 19-43
15.  Górnik Piaski 17 11 4 1 12 13-38
16.  Slavia Ruda Śląska 17 10 1 7 9 14-29

Grupa II

LKS Goczałkowice-Zdrój - Decor Bełk 1:2 (0:1)
0:1 - Olczak, 19 min.
1:1 - Grygier, 50 min.
1:2 - Olczak, 90 min. (karny)

Kuźnia Ustroń - MKP Odra Centrum Wodzisław 3:1 (2:1)
1:0 - Pietraczyk, 31 min.
2:0 - Iskrzycki, 38 min.
2:1 - Cichy, 40 min.
3:1 - Iskrzycki, 67 min.

Spójnia Landek - Unia Racibórz 2:2 (2:1)
1:0 - Habdas, 28 min.
2:0 - Lawruk, 33 min.
2:1 - Łagosz, 34 min.
2:2 - Tront, 62 min.

Płomień Połomia - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:5 (0:3)
0:1 - Matuszczyk, 14 min.
0:2 - Szczęsny, 22 min.
0:3 - Górkiewicz, 42 min.
0:4 - Matuszczyk, 50 min.
0:5 - Szczęsny, 57 min.
1:5 - Cieślak, 80 min. (karny)

Polonia Łaziska Górne - LKS Czaniec 1:0 (0:0)
1:0 - Fabisiak, 83 min.

Dąb Gaszowice - GKS Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:0)
1:0 - Stebel, 13 min.
1:1 - Byrtek, 70 min. (karny)

GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica 1:2 (0:0)
0:1 - Kołodziej, 54 min.
0:2 - Jandryczko, 74 min.
1:2 - Kopczyk, 88 min.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Wilki Wilcza 0:1 (0:0)
0:1 - Gajewski, 58 min. (karny)

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami