Piast Gliwice rozpoczął zgrupowanie w Kamieniu

Piast Gliwice rozpoczął zgrupowanie w Kamieniu

Piłkarze Piasta Gliwice rozpoczęli zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu, gdzie będą trenować do 17 stycznia. Na pierwszy zimowy obóz gliwickiej drużyny pojechało 27 zawodników.

Pierwsze treningi pod okiem trenera Waldemara Fornalika odbędą nowi zawodnicy Piasta: Frantisek Plach, Karol Dybowski i Jakub Czerwiński, a także powracający z wypożyczeń Bartosz Waleńcik i Tomasz Okraszewski. Do Kamienia pojechał również Remigiusz Borkała, który na co dzień występuje w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów oraz Tom Hateley, któremu przygląda się sztab szkoleniowy.

Podczas przygotowań w Kamieniu zabraknie natomiast Stojana Vranjesa, Josipa Barisicia i Adama Mójty, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. W kadrze nie znaleźli się także Marcin Flis i Hebert. Ten pierwszy w grudniu rozwiązał kontrakt z Piastem, z kolei przyszłość obrońcy z Brazylii wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.

Kadra Piasta na zgrupowanie w Kamieniu:
Bramkarze: Jakub Szmatuła, Karol Dybowski, Frantisek Plach, Krzysztof Kurek.
Obrońcy: Uros Korun, Aleksandar Sedlar, Martin Konczkowski, Dario Rugasević, Bartosz Waleńcik, Jakub Czerwiński, Marcin Pietrowski.
Pomocnicy: Konstantin Vassiljev, Sasa Zivec, Aleksander Jagiełło, Joel Valencia, Patryk Dziczek, Mateusz Mak, Gerard Badia, Martin Bukata, Denis Gojko, Tomasz Okraszewski, Remigiusz Borkała, Tom Hateley.
Napastnicy: Karol Angielski, Łukasz Krakowczyk, Maciej Jankowski, Michal Papadopulos.

Źródło: piast-gliwice.eu

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami