Terminarz rundy jesiennej grupy Katowice - Sosnowiec ZINA klasy okręgowej

Terminarz rundy jesiennej grupy Katowice - Sosnowiec ZINA klasy okręgowej

Bez Tęczy Błędów toczyć się będą rozgrywki grupy Katowice - Sosnowiec ZINA klasy okręgowej w sezonie 2022/2023. Klub z dzielnicy Dąbrowy Górniczej wycofał się z rywalizacji, a jego miejsce zajął zdegradowany wcześniej RKS Grodziec.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (13-14 sierpnia)
Górnik Piaski - Górnik 09 Mysłowice
Cyklon Rogoźnik - AKS Mikołów
Górnik Wojkowice - Sarmacja Będzin
Sparta Katowice - Pogoń Imielin
Ruch II Chorzów - MK Górnik Katowice
CKS Czeladź - Niwy Brudzowice
GKS II Katowice - Slavia Ruda Śląska
RKS Grodziec - Siemianowiczanka

2. kolejka (20-21 sierpnia)
Górnik 09 Mysłowice - Siemianowiczanka
Slavia Ruda Śląska - RKS Grodziec
Niwy Brudzowice - GKS II Katowice
MK Górnik Katowice - CKS Czeladź
Pogoń Imielin - Ruch II Chorzów
Sarmacja Będzin - Sparta Katowice
AKS Mikołów - Górnik Wojkowice
Górnik Piaski - Cyklon Rogoźnik

3. kolejka (27-28 sierpnia)
Cyklon Rogoźnik - Górnik 09 Mysłowice
Górnik Wojkowice - Górnik Piaski
Sparta Katowice - AKS Mikołów
Ruch II Chorzów - Sarmacja Będzin
CKS Czeladź - Pogoń Imielin
GKS II Katowice - MK Górnik Katowice
RKS Grodziec - Niwy Brudzowice
Siemianowiczanka - Slavia Ruda Śląska

4. kolejka (3-4 września)
Górnik 09 Mysłowice - Slavia Ruda Śląska
Niwy Brudzowice - Siemianowiczanka
MK Górnik Katowice - RKS Grodziec
Pogoń Imielin - GKS II Katowice
Sarmacja Będzin - CKS Czeladź
AKS Mikołów - Ruch II Chorzów
Górnik Piaski - Sparta Katowice
Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice

5. kolejka (10-11 września)
Górnik Wojkowice - Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik
Ruch II Chorzów - Górnik Piaski
CKS Czeladź - AKS Mikołów
GKS II Katowice - Sarmacja Będzin
RKS Grodziec - Pogoń Imielin
Siemianowiczanka - MK Górnik Katowice
Slavia Ruda Śląska - Niwy Brudzowice

6. kolejka (17-18 września)
Górnik 09 Mysłowice - Niwy Brudzowice
MK Górnik Katowice - Slavia Ruda Śląska
Pogoń Imielin - Siemianowiczanka
Sarmacja Będzin - RKS Grodziec
AKS Mikołów - GKS II Katowice
Górnik Piaski - CKS Czeladź
Cyklon Rogoźnik - Ruch II Chorzów
Górnik Wojkowice - Sparta Katowice

7. kolejka (24-25 września)
Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice
Ruch II Chorzów - Górnik Wojkowice
CKS Czeladź - Cyklon Rogoźnik
GKS II Katowice - Górnik Piaski
RKS Grodziec - AKS Mikołów
Siemianowiczanka - Sarmacja Będzin
Slavia Ruda Śląska - Pogoń Imielin
Niwy Brudzowice - MK Górnik Katowice

8. kolejka (1-2 października)
Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice
Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice
Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów - Siemianowiczanka
Górnik Piaski - RKS Grodziec
Cyklon Rogoźnik - GKS II Katowice
Górnik Wojkowice - CKS Czeladź
Sparta Katowice - Ruch II Chorzów

9. kolejka (8-9 października)
Ruch II Chorzów - Górnik 09 Mysłowice
CKS Czeladź - Sparta Katowice
GKS II Katowice - Górnik Wojkowice
RKS Grodziec - Cyklon Rogoźnik
Siemianowiczanka - Górnik Piaski
Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów
Niwy Brudzowice - Sarmacja Będzin
MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin

10. kolejka (15-16 października)
Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin
Sarmacja Będzin - MK Górnik Katowice
AKS Mikołów - Niwy Brudzowice
Górnik Piaski - Slavia Ruda Śląska
Cyklon Rogoźnik - Siemianowiczanka
Górnik Wojkowice - RKS Grodziec
Sparta Katowice - GKS II Katowice
Ruch II Chorzów - CKS Czeladź

11. kolejka (22-23 października)
CKS Czeladź - Górnik 09 Mysłowice
GKS II Katowice - Ruch II Chorzów
RKS Grodziec - Sparta Katowice
Siemianowiczanka - Górnik Wojkowice
Slavia Ruda Śląska - Cyklon Rogoźnik
Niwy Brudzowice - Górnik Piaski
MK Górnik Katowice - AKS Mikołów
Pogoń Imielin - Sarmacja Będzin

12. kolejka (29-30 października)
Górnik 09 Mysłowice - Sarmacja Będzin
AKS Mikołów - Pogoń Imielin
Górnik Piaski - MK Górnik Katowice
Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice - Slavia Ruda Śląska
Sparta Katowice - Siemianowiczanka
Ruch II Chorzów - RKS Grodziec
CKS Czeladź - GKS II Katowice

13. kolejka (5-6 listopada)
GKS II Katowice - Górnik 09 Mysłowice
RKS Grodziec - CKS Czeladź
Siemianowiczanka - Ruch II Chorzów
Slavia Ruda Śląska - Sparta Katowice
Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice
MK Górnik Katowice - Cyklon Rogoźnik
Pogoń Imielin - Górnik Piaski
Sarmacja Będzin - AKS Mikołów

14. kolejka (12-13 listopada)
Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów
Górnik Piaski - Sarmacja Będzin
Cyklon Rogoźnik - Pogoń Imielin
Górnik Wojkowice - MK Górnik Katowice
Sparta Katowice - Niwy Brudzowice
Ruch II Chorzów - Slavia Ruda Śląska
CKS Czeladź - Siemianowiczanka
GKS II Katowice - RKS Grodziec

15. kolejka (19-20 listopada)
RKS Grodziec - Górnik 09 Mysłowice
Siemianowiczanka - GKS II Katowice
Slavia Ruda Śląska - CKS Czeladź
Niwy Brudzowice - Ruch II Chorzów
MK Górnik Katowice - Sparta Katowice
Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice
Sarmacja Będzin - Cyklon Rogoźnik
AKS Mikołów - Górnik Piaski

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami