Terminarz rundy jesiennej grupy Bytom - Zabrze ZINA klasy okręgowej

Terminarz rundy jesiennej grupy Bytom - Zabrze ZINA klasy okręgowej

Od starcia beniaminków rozpoczną się rozgrywki grupy Bytom - Zabrze ZINA klasy okręgowej w sezonie 2022/2023. Los chciał, że już w premierowej kolejce zmierzą się drużyny, które wywalczyły awans z klasy A: Nitron Krupski Młyn podejmie Tempo Paniówki.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (13-14 sierpnia)
Burza Borowa Wieś - LKS Żyglin
Start Sierakowice - Olimpia Boruszowice
Nitron Krupski Młyn - Tempo Paniówki
ŁTS Łabędy - Czarni Pyskowice
Silesia Miechowice - Sośnica Gliwice
Concordia Knurów - Orzeł Miedary
Jedność 32 Przyszowice - Przyszłość Ciochowice
Odra Miasteczko Śląskie - Gwiazda Chudów

2. kolejka (20-21 sierpnia)
LKS Żyglin - Gwiazda Chudów
Przyszłość Ciochowice - Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Miedary - Jedność 32 Przyszowice
Sośnica Gliwice - Concordia Knurów
Czarni Pyskowice - Silesia Miechowice
Tempo Paniówki - ŁTS Łabędy
Olimpia Boruszowice - Nitron Krupski Młyn
Burza Borowa Wieś - Start Sierakowice

3. kolejka (24 sierpnia)
Start Sierakowice - LKS Żyglin
Nitron Krupski Młyn - Burza Borowa Wieś
ŁTS Łabędy - Olimpia Boruszowice
Silesia Miechowice - Tempo Paniówki
Concordia Knurów - Czarni Pyskowice
Jedność 32 Przyszowice - Sośnica Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Miedary
Gwiazda Chudów - Przyszłość Ciochowice

4. kolejka (27-28 sierpnia)
LKS Żyglin - Przyszłość Ciochowice
Orzeł Miedary - Gwiazda Chudów
Sośnica Gliwice - Odra Miasteczko Śląskie
Czarni Pyskowice - Jedność 32 Przyszowice
Tempo Paniówki - Concordia Knurów
Olimpia Boruszowice - Silesia Miechowice
Burza Borowa Wieś - ŁTS Łabędy
Start Sierakowice - Nitron Krupski Młyn

5. kolejka (3-4 września)
Nitron Krupski Młyn - LKS Żyglin
ŁTS Łabędy - Start Sierakowice
Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś
Concordia Knurów - Olimpia Boruszowice
Jedność 32 Przyszowice - Tempo Paniówki
Odra Miasteczko Śląskie - Czarni Pyskowice
Gwiazda Chudów - Sośnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice - Orzeł Miedary

6. kolejka (10-11 września)
LKS Żyglin - Orzeł Miedary
Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice
Czarni Pyskowice - Gwiazda Chudów
Tempo Paniówki - Odra Miasteczko Śląskie
Olimpia Boruszowice - Jedność 32 Przyszowice
Burza Borowa Wieś - Concordia Knurów
Start Sierakowice - Silesia Miechowice
Nitron Krupski Młyn - ŁTS Łabędy

7. kolejka (17-18 września)
ŁTS Łabędy - LKS Żyglin
Silesia Miechowice - Nitron Krupski Młyn
Concordia Knurów - Start Sierakowice
Jedność 32 Przyszowice - Burza Borowa Wieś
Odra Miasteczko Śląskie - Olimpia Boruszowice
Gwiazda Chudów - Tempo Paniówki
Przyszłość Ciochowice - Czarni Pyskowice
Orzeł Miedary - Sośnica Gliwice

8. kolejka (24-25 września)
LKS Żyglin - Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice - Orzeł Miedary
Tempo Paniówki - Przyszłość Ciochowice
Olimpia Boruszowice - Gwiazda Chudów
Burza Borowa Wieś - Odra Miasteczko Śląskie
Start Sierakowice - Jedność 32 Przyszowice
Nitron Krupski Młyn - Concordia Knurów
ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice

9. kolejka (1-2 października)
Silesia Miechowice - LKS Żyglin
Concordia Knurów - ŁTS Łabędy
Jedność 32 Przyszowice - Nitron Krupski Młyn
Odra Miasteczko Śląskie - Start Sierakowice
Gwiazda Chudów - Burza Borowa Wieś
Przyszłość Ciochowice - Olimpia Boruszowice
Orzeł Miedary - Tempo Paniówki
Sośnica Gliwice - Czarni Pyskowice

10. kolejka (8-9 października)
LKS Żyglin - Czarni Pyskowice
Tempo Paniówki - Sośnica Gliwice
Olimpia Boruszowice - Orzeł Miedary
Burza Borowa Wieś - Przyszłość Ciochowice
Start Sierakowice - Gwiazda Chudów
Nitron Krupski Młyn - Odra Miasteczko Śląskie
ŁTS Łabędy - Jedność 32 Przyszowice
Silesia Miechowice - Concordia Knurów

11. kolejka (15-16 października)
Concordia Knurów - LKS Żyglin
Jedność 32 Przyszowice - Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie - ŁTS Łabędy
Gwiazda Chudów - Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Ciochowice - Start Sierakowice
Orzeł Miedary - Burza Borowa Wieś
Sośnica Gliwice - Olimpia Boruszowice
Czarni Pyskowice - Tempo Paniówki

12. kolejka (22-23 października)
LKS Żyglin - Tempo Paniówki
Olimpia Boruszowice - Czarni Pyskowice
Burza Borowa Wieś - Sośnica Gliwice
Start Sierakowice - Orzeł Miedary
Nitron Krupski Młyn - Przyszłość Ciochowice
ŁTS Łabędy - Gwiazda Chudów
Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śląskie
Concordia Knurów - Jedność 32 Przyszowice

13. kolejka (29-30 października)
Jedność 32 Przyszowice - LKS Żyglin
Odra Miasteczko Śląskie - Concordia Knurów
Gwiazda Chudów - Silesia Miechowice
Przyszłość Ciochowice - ŁTS Łabędy
Orzeł Miedary - Nitron Krupski Młyn
Sośnica Gliwice - Start Sierakowice
Czarni Pyskowice - Burza Borowa Wieś
Tempo Paniówki - Olimpia Boruszowice

14. kolejka (5-6 listopada)
LKS Żyglin - Olimpia Boruszowice
Burza Borowa Wieś - Tempo Paniówki
Start Sierakowice - Czarni Pyskowice
Nitron Krupski Młyn - Sośnica Gliwice
ŁTS Łabędy - Orzeł Miedary
Silesia Miechowice - Przyszłość Ciochowice
Concordia Knurów - Gwiazda Chudów
Jedność 32 Przyszowice - Odra Miasteczko Śląskie

15. kolejka (12-13 listopada)
Odra Miasteczko Śląskie - LKS Żyglin
Gwiazda Chudów - Jedność 32 Przyszowice
Przyszłość Ciochowice - Concordia Knurów
Orzeł Miedary - Silesia Miechowice
Sośnica Gliwice - ŁTS Łabędy
Czarni Pyskowice - Nitron Krupski Młyn
Tempo Paniówki - Start Sierakowice
Olimpia Boruszowice - Burza Borowa Wieś

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami